Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

reklama
Sezimovo Ústí online: Ptáme se za vás
reklama
reklama
Názory

Otevřený dopis firmy Energoinvest a.s.

Klamete občany, pane Beneši

Pomlouvačná kampaň ODS přinesla první reakce

Společnost Energoinvest, která provozuje systém centrálního zásobování teplem v Sezimově Ústí rozeslala před několika hodinami regionálním redakcím otevřený dopis, ve kterém reaguje na klamavou volební kampaň ODS v Sezimově Ústí.
Vážený pane Beneši,

jste vedoucím představitelem ODS v Sezimově Ústí a současně členem dozorčí rady společnosti ENERGOINVEST, a.s. dodávající teplo ve většině města. Téma „Teplo“ máte v publikovaném volebním programu Občanské demokratické strany v Sezimově Ústí s avizovanými čtyřmi cíly:

Ad1) Tepelné hospodářství bylo řádně pronajato je provozováno na základě platných smluv. Rekonstruovaná část je majetkem leasingové společnosti EFIS a.s. Váš cíl ho „všemi dostupnými prostředky vrátit zpět“ připomíná způsoby roku 1948 a jako program liberálně zaměřené strany je velmi varovný.

Ad2) Vy osobně, ani Vaše strana nemáte žádnou zásluhu na stabilizaci ceny tepla, právě naopak, obstrukcemi v dozorčí radě, opakovaným udáváním a neschopností jednat se společnosti ENERGOINVEST jen náklady a administrativu zvyšujete.

Ad 3) Společnost ENERGOINVEST na rozdíl od Vás nic neví o tom, že by se v roce 2008 měla regulace energií uvolnit a ani žádný „skokový nárůst“ ceny tepla nechystá.

Ad 4) ENERGOINVEST neví o žádných sponzorských darech na rozdíl od Vás. Víte-li o sponzorských darech, dejte nám prosím hned vědět.

Shrnuto: Váš volební program ohledně „Tepla“ je založen na nepravdivých tvrzeních či předpokladech, proti kterým se důrazně ohrazujeme! Naše společnost pracuje s péčí řádného hospodáře a voliči mají právo mít korektní informace. Klamete občany v Sezimově Ústí s cílem zvýšit svojí politickou popularitu na úkor naší společnosti.


Ing. Jaroslav Kudrna
za představenstvo společnosti
ENEGOINVEST, a.s.

Redakce - 19.10.2006
1. Franta zapsáno: 19.10.2006 ve 14:43:01 hod.

Smutné je to, že se na rozdíl od celorepublikového předvolebního klání ODS místní pobočka této strany uchyluje k negativistické kampani, smutné je to, že ony kritiky jsou nebo byly publikovány na místech, kde se na to nedá reagovat. Jediný snad trochu pozitivní je, že se alespoň místní lídr k takovému přístupu hlásí. Viz. jihočeská příloha MFDnes z 19.10.2006.

2. Pavel zapsáno: 20.10.2006 ve 07:59:41 hod.

Pan Beneš dělá ostudu celé ODS. Ve volbách do parlamentu jsem tuto stranu volil vždy, ale u nás ve městě nikdy. Nejen, že úroveň lidí na kandidátce je nulová, i předvolební kampaň je vedená ve smyslu pošpinit, poplivat... Takhle se předvolební kampaň nedělá.
Myslím, že ODS by si měla udělat v sezimoústeckých řadách pořádek.

3. Jan - pravidelný čtenář zapsáno: 23.10.2006 ve 10:21:26 hod.

Vzhledem k tomu, že se do předvolební kampaně místní ODS museli vložit její vyšší představitelé odjinud a zarazit jí, nám hodně vypovídá o kvalitě lidí, kteří zde za ODS kandidovali na čelních postech. 3x hanba.

4. Jirka zapsáno: 24.10.2006 ve 19:16:55 hod.

pro Pavla: Beneš nedělá ostudu celé ODS a sobě, ale bojím se, že ji bude dělat nám všem jako starosta i s dědou Čápem.

5. Jirka P. zapsáno: 25.10.2006 ve 20:07:13 hod.

Může mi někdo vysvětlit, jak může pan ing. Beda Beneš kandidovat v Sezimově Ústí když bydlí v Táboře? Pokud vím u rodičů na Sezimáku má pouze účelově hlášený trvalý pobyt.

6. abcd... zapsáno: 26.10.2006 ve 00:58:33 hod.

Taky se proslýchá, že bude starostovat jenom tak trošku-bude neuvolněný. To asi proto, že když tu nebydlí na plný úvazek, tak aby ani tu starostenskou kalvárii nedělal naplno. Vocílka to za něj rád dorazí, takovej druhej místostarosta už se přeci na něco hodí, když se už učí 4 roky, tak teď si udělá reparát. Za čtyři roky se už bude vracet jako odborník. Jenom abychom ty pokusy všichni ve zdraví přežili.

7. Ludmila Svatková zapsáno: 26.10.2006 ve 07:51:12 hod.

Vážení spoluobčané, děkuji za zájem o dění v našem městě. Navrhuji Vám, vystupte z anonymity internetové diskuse a přijďte veřejně vyjádřit svůj názor na zasedání zastupitelstva.

8. Jirka P. zapsáno: 26.10.2006 ve 08:25:15 hod.

Jestlipak se pan B.B., sezimoústecký patriot bydlící v Táboře, necítí tak nějak vykořeněný ???

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama