Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

Sezimovo Ústí online: Hledáme souvislosti
reklama
reklama
Věci veřejné

Co nového na zastupitelstvu

Zastupitelé města na svém zasedání dne 17. května 2006 po dlouhé diskusi odmítli vypsat místní referendum tím, že neschválili žádný z opozičních návrhů. Dále nevzali na vědomí dopisy firmy Energoinvest, která zastupitele informovala o velmi špatné komunikaci ze strany vedení města. V neposlední řadě zastupitelé odmítli pověřit vedení města prošetřením viníka milionové pokuty za špatnou cenu tepla v roce 2000 poté, co byl bývalý tajemník Petr Podolský soudem označen za nevinného. Nutno říci, že tento poslední bod nebyl odmítnutý celou koaliční většinou. Hlasování jednotlivých zastupitelů přislíbil starosta města dodat po zastupitelstvu.

Tolik v krátkosti první informace ze zastupitelstva.

Redakce - 18.05.2006
1. Jan - pravidelný čtenář zapsáno: 18.05.2006 ve 09:11:40 hod.

Smutná ukázka demokracie v praxi. Názor lidí tady ve městě nikoho nezajímá (referendum). Prý by to podle radního Beneše byly vyhozené peníze. Já jsem názoru, že město vyhazuje spousty peněz za platy lidí, kteří zdaleka nesplnili to, co kdysi slíbili. Pan Beneš mele dokola stále stejné nesmysly a fakta ho vůbec nezajímají. A pan Nosek se projevil jako lhář profesionál. Žádná z kauz s p. Podolským nebyla promlčená a na viníka pokuty z roku 2000 by bylo velice snadné ukázat. Někdo z města totiž musel mít pověření pro výpočet ceny tepla. A že je to člověk, který zůstal na svém postu a nyní se chová stylem kam vítr, tam plášť, není třeba zdůrazňovat.

2. Jarda zapsáno: 18.05.2006 ve 12:24:05 hod.

Prosím vás, ono se nebude zjišťovat, kdo může za pokutu? Já myslel, že pokuta málem
položila město? Takže Podolský je soudem prohlášen za nevinného a nikoho z radnice
nezajímá kdo nese odpovědnost? Ať tedy radní nelžou a otevřeně přiznají, že to byl pouze hon na Podolského. A že jsem tak smělý. Omluvil se někdo z těch, co podávali
trestní oznámení panu Podolskému?

3. Šťoural zapsáno: 18.05.2006 ve 12:28:11 hod.

Blázníte? Omluvit se?! Co to je??

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama