Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

reklama
Sezimovo Ústí online: Pro lidi co chtějí mít názor
reklama
reklama
Kulturní program

v neděli 12. února od 14 hodin

Sochat se bude až v únoru. Snad.

To, že do poloviny ledna neklesne ani noční teplota pod šest stupňů pod nulou, které jsou nutné k umělému zasněžení, nečekal opravdu nikdo. Ale stalo se a my jsme nuceni přesunout termín Sněhového sochání na únor. O žádnou zábavu ale nepřijdete. Všechny zúčastněné strany přislíbily, že se zapojí, a tak se můžete těšit na umělce z uměleckoprůmyslově školy v Bechyni, na komisaře z Agentury Dobrý den i na moderátora Vláďu Slezáka a Rádio Blaník.

Dlouhodobé prognózy slibují, že na konci ledna napadne sníh a bude ležet na našich luzích a hájích až do poloviny března. A to by v tom byl čert, kdyby aspoň na chvíli nepřišel pořádný mráz, při kterém by se mohlo začít uměle zasněžovat na pořádné hordy sněhu, které se pod rukama mladých výtvarníků promění v umělecké objekty.

Takže kdy? V neděli 12. února od 14 hodin. Kde? Na náměstí T. Bati. Co s sebou? Dobrou náladu, rukavice a chuť si hrát. Ze sněhových koulí totiž uděláme nejdelší českou housenku.

Kateřina Nimrichtrová
MSKS Sezimovo Ústí

Redakce - 09.01.2012

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama