Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

reklama
Sezimovo Ústí online: Komentujeme události
reklama
reklama
Pavel 2013-11-08 11:24:41
Jsem pesimista, nic se nezmění.
novak 2013-11-10 20:11:06
Z opozice se nic nedokáže, ale také nic nezkazí! V opozici je to jiný kafe! Podívejte se na komouše. Celou dobu v opozici, tím pádem nic nezkazili, nakrást si neměli příležitost, a tak jsou každé volby na třetím místě. Bohužel moc lidí se o politiku nezajímá a tak volí toho, koho jim vnutí média!
f 2013-11-29 08:45:56
...celou dobu v opozici ... ale čí zásluhou ...,
novak 2013-11-29 18:27:16
Pro f
Čí zásluhou? No přece zásluhou voličů a hlavně zásluhou médií! Skoro třičtvrtě milionů lidí neví, co jsou KSČM zač? A skoro devět a čtvrt milionů lidí neví co je, resp. co asi bude hnutí ANO –Babiš. KSČM je pokračovatelkou zrůdné KSČ o které by se toho dalo napsat až až, skoro všechno už ale popsáno bylo, takže trochu k té nové hvězdě naší politické scény. Podnikatel, dotovaný státem několika miliardami formou zemědělských dotací a za přidávání biosajrajtu do paliv, tvrdící, že není politik a je politik, tvrdící, že není ani pravice ani levice, který chce zůstat v opozici a přitom se dere do vlády, tvrdící, že nespolupracoval s Stb a bojující za zrušení lustrací, soustřeďující svoji moc mediální a finanční se snaží tu moc ještě doplnit o moc politickou! Jeho kampaň byla postavena na naštvanosti voličů a všeobecných prázdných frázích. Program ANO není programem, ale podnikatelským projektem, který program nemá, pouze několik cílů, o kterých neví jak jich dosáhnout. Byl bych moc rád abych neměl pravdu a musel svoje názory v budoucnu pozměnit.

f 2013-12-03 10:48:37
Během 14 dnů jste novaku změnil názor ... Toho 29.11. jen opakujete klišata známá z médií.Jinak ale - zásluhou voličů se KSČM stala třetí největší stranou ve Sněmovně. Já měl mezi přáteli řadu těch,kteří byli v KSČ a mohu říci,že to byli výborní lidé a kamarádi. Napište sem,čím Vám ta zrůdná KSČ ublížila ( a necitujte média a nemluvte o době před šedesáti a více lety,to byste pak musel mluvit o katolické cíkvi svaté před šesti sty lety... čas v tomto nehraje roli...),já si to příští týden přečtu ... Mně neublížila a ve svém okolí nikoho postiženého neznám.V Sezimáku takových moc nebude. A o Babišovi se bavit nehodlám, 8.11. jsem se k tomu vyjádřil ...
novak 2013-12-05 21:46:26
V žádném případě jsem názor nezměnil. Příspěvek jste zřejmě vůbec nepochopil! Je těžké Vám odpovídat, když pravdivým faktům z doby nedávno minulé, kterou většina z nás prožila a pamatujeme si jí říkáte „klišata“ a nechcete o ní nic slyšet. Srovnávat zlo ze středověku se zlem ve dvacátém století lze těžko. Pokud ano, tak komunismus silně prohrává. Nikde jsem nepsal, že mi bylo ublíženo, ale uhodl jste! Ovšem k tomu, abych si udělal o komunismu svůj názor mi stačilo neštěstí druhých ne jenom moje a hlavně to, jak chtěli komunisté uspořádat společnost! Vám zřejmě stačilo k utváření si názoru, že Vám se nic nestalo a v S.Ú. se podle Vás také nic nestalo. Chtělo to ale nesledovat jenom sebe. Dnes stačí se rozhlédnout po světě, kde tato ideologie ještě trvá,co se tam děje! Ale tomu asi nevěříte, to jsou jenom „klišata“. Ještě si dovolím Vás poopravit, asi by bylo lepší napsat, že komunisti se nedostali na třetí místo zásluhou voličů, ale vinou voličů a zřejmě i vašeho hlasu.
Pavel 2013-12-06 14:34:28
Pro f. Pobavilo mně, jak výborné kamarády jste měl mezi komunisty.Neměl jste také náhodou nějaké kamarády mezi nacisty. Já znám jednu paní, jejíž strýc byl za války v SS. Ona o něm říkala, jaký to byl hodný člověk. Ale to nic, každý má nárok v demokracii na svůj názor. Škoda, že za minulého režimu jste nezkusil říci něco proti komunistům. Oni jak jsou teď velcí demokrati, tak by vám to tehdy spočítali. A to, že jsou komunisté třetí nejsilnější partou v parlamentu není tím, že by je chtěla většina národa, ale to vy nepochopíte. Ale musí to být krásný pocit moci říkat svůj názor.
f 2013-12-13 10:45:40
Ne drahý Pavle ... mezi nacisty jsem kamarády neměl ... Byly mi tři měsíce,když válka skončila. V KSČ byl kdekdo,měl jsem jednoho kamaráda,který mi to kdysi zdůvodnil tím,že se oženil a začal myslet na své děti.Jeho manželství zůstalo ale bezdětné... Blbý,že ..? Ale pravdivý. Vystoupil až po roce 1989. Už je po smrti. Do KSČ se vstupovalo jak z hlouposti,tak z nátlaku,tak i z možné výhody.Vstupovali tam dělníci,rolníci,inteligenti,herci,vědci...Kdekdo!Já jsem na svých kamarádech ocenil,že nikdy nikomu neublížili,ostatně by to ani nemohli,jak by pak mohli jít mezi nás.A pak hlavně to,že po roce 1989 žádný z nich tak říkajíc nezadýsloval a nepřešel tedy na druhou stranu.Tedy nestal se pravičákem (ODS,KDU,ODA ...) a nešel do žádné funkce. Jedinou výjimkou byl bývalý ředitel české televize J.J. Ale s tím jsem se přestal stýkat už bratru před více než 25 lety.Moji kamarádi byli slušní lidé... Nevím,zda by se to dalo říct o dnešních členech tak zvaných pravicových stran.Dnes je jediný důvod ke vstupu do nich : touha po moci a po nahrabání si v politice. Na jejich nekvalifikovanost budeme dlouho doplácet.Nevím o žádném člověkovi,manuelně pracujícímu,který by si řekl,já vstoupím do ODS,abych něco udělal pro vlast a pro lidi... Zná-li Pavel a novak někoho,sdělte mi to. Ještě vám řeknu toto. Po roce 1968 nemohli na Silonu sehnat nikoho,kdo by vzal předsedu ZV KSČ.Národ siloňáků z toho měl velikou švandu. Nakonec do toho dostali jednoho,o kterém si mysleli,že je to takový trouba,nic nezkazí,ničemu nepomůže. Jenomže on v té funkci vyrostl,dostal se brzy až na OV KSČ,jako tajemník,či co.Byl terčem vtipů,na Formace i U Lípy kam nikdy nepřestal chodit. Tehdejší funkcionáři se nebáli chodit mezi lidi. A aby ty lidi ještě víc naštval,nosil si do hospody tlusté fascikly spisů. Hodil si je na stůl a povzdechl si : hoši,my tam u nás máme tolik práce,že si ji musíme nosit domů ... A brzy měl od rejpalů klid. Jezdíval do autem do Milevska na hokej,vozil plné auto kamarádů.Věřili byste vy dva nahoře jmenovaní,že se nikdo nad ním neošklíbal? Už je také po smrti... Jinak ale Pavle,kdyby Husák slyšel,co se o něm povídá na Formance opadaly by mu všechny vlasy.Já nevím,hoši,vy dva asi tu dobu nepamatujete,nebo jste žili ve sklepě, separováni od světa. To,co píšete jsou hlouposti vyčtené z novin,prodaných cizincům. V těchle novinách zadýslovalo hodně bývalých svazáků a komunistů,kteří obrátili kabáty (tedy názory) a znovu drželi prst na tepu doby. Tvrdím : z těch co kdysi nejvíc lezli do pudelí, se stali největší antikomunisti. Spoléhali na lidskou hloupost a vyšlo jim to ... Já v KSČ nikdy nebyl,od roku 1995 ale volím KSČM,protože bych se hanbou propad,kdybych dal hlas Klausovi,Nečasovi,Kalouskovi s Parkanovou,miliardáři Babišovi,lidovci Bělobrádkovi a dalším podobným tvorům. No,ještě uvidíme,kam to dotáhnou ...
Pavel 2013-12-13 17:06:34
Pro f. To jste měl kliku a štěstí na vzácné lidi. Já také nejsem fanda zlodějů a korupčníků.Ale jsem rád, že už to není jako dřív. Osobně jsem musel celý život pracovat, dnes se nemám hůř něž dřív. Ale je ještě pořád dost lidí, kteří si myslí že budou jako za socialismu parazitovat na ostatních.A osobně nevím, proč já, když jsem nebyl členem té vzácné party, musím třeba platit jako ostatní, církvím a ostatním nějaké restituce. Proč to nezaplatila ta parta vzácných lidí z KSČ. Ale osobně si myslím, že hlavně mladí lidé tu partu nevolí.Možná, až vychcípá ta stará garnitura, že se i tato strana změní, ale to už asi nezažijeme.
novak 2013-12-16 22:00:27
Pro – f.
Komunistickou ideologii obhajujete několika hodnými kamarády, ale za současné zlodějny několika jednotlivců odsuzujete strany obecně a je zajímavé, že pouze pravicové. Asi máte málo informací, nebo chcete slyšet pouze to, co se Vám hodí.Nedělám rozdíl mezi manuálně a duševně pracujícím, přesto si myslím, že i tomu např.od krumpáče je jasné, že asi těžko chytne ve dvaceti-třiceti tisícové členské základně nějaké to koryto. Hezky Vám to napsal v příspěvku Pavel: „Ale musí to být krásný pocit…atd.“. On ale určitě nemyslel v tajnosti na Formance u piva! Pokud se o současné dění nezajímáte, všechno označujete pouze za novinářská klišé, tak je zbytečné čímkoliv argumentovat. Píšete, že obsah našich příspěvků jsou hlouposti, tak doporučuji abyste je nečetl a neohrozil tak svoji víru pro obhajobu vašeho laskavého komunismu. Nežil jsem ve sklepě, prožil jsem celou válku a celou tu vládu komunistů. Bohatě mi to stačilo! Jako o mnoho starší hoch zde zmíním jednu známou pravdu. Kdo se nenaučil naslouchat druhým a žije pouze ve svých bludech, ten zůstane hlupákem navěky. Tím neoslovuji Vás, pouze to zmiňuji jako dobrou radu.
Ještě poznámku pro Pavla:
bohužel, mně se zdá že úmrtnost těch starých voličů je menší, než jejich nových mladých voličů, kteří o komunismu toho moc nevědí. Jak by také mohli, když zločiny fašismu jsou odsuzovány a o zločinech komunistů se nemluví, nebo jenom šeptá. To,že Filip byl zvolen místopředsedou Sněmovny a to 151 !! hlasy, tak to je alarmující! Svědčí to mnohé o naší politické scéně o politických kšeftech při dělení moci a hlavně o tom, že jako národ jsme nepoučitelní!
Ivan 2013-12-19 08:31:18
Nejsem stoupenec ani propagátor KS4, či KS4M, ale ať bylo za komunistů jak bylo, nebylo vše dobře, ale všichni pracovali - měli práci, kdo ne byl příživník. U lékaře vás ošetřili všude a bez jakýchkoliv omezení a nároků. Je pravda, že potravin (ovoce ) nebylo zase až tolik, ale kvalita byla dobrá. Ceny byly regulovány státem, tedy nikdo nemohl uměle vyvolávat zdražení (dnešní "zdravá" konkurence jenom přináší neúměrné zdražování. Ano kradlo se taky , ale dnes se krade (je-li ještě co) mnohonásobně víc. Dnešní odpor mladých proti komunistům je založen pouze a jen na vyprávění právě toho špatného - o dobrém se jim neříká.
Pavel 2013-12-20 16:31:11
Osobně si myslím, že je to jedno, jaká strana je u moci.Ani ti komunisté už si nemohou dovolit dnes to co dřív. Myslím si ale, že jenom vůl se spálí dvakrát o horké kamna.A co máme v parlamentu to je naše zásluha.Nikdy nebude všechno takové, jak si lidé přejí. A k tomu, jak píše Ivan že všichni pracovali, to není pravda! Pravda je, že museli mít zaměstnání a razítko v občance.Pamatuji si, jak jeden dělník na Kovosvitě chlastal, nechodil do práce a mistr ho chodil prosit ať už neblbne, nebo on bude mít průšvih. To je pravda. A co se týká kvality těch potravin. Opravdu věříte, že všechno co jste jedl bylo tak skvělé. Vždyť Vám ani neřekli že bouchl Černobyl a o dávkách záření jste mohl jenom spekulovat. Běžte se dnes podívat před Lídl, Kaufland, Tesco. Před těmito obchody jistě stojí nadháněči a nutí lidi, co si mají koupit.Byl jsem tam dnes dopoledne, a co si koupím je moje věc.Navíc na internetu si mohu najít potraviny na pranýři a pokud nechci, nemusím nic kupovat.Ale nejvíc tam nakupovali důchodci a věřte tomu, že nevozili poloprázdné vozíky. Pamatuji si, jak před vánoci jsme stáli frontu před obchodem v trojstupu a každý dostal stejné množství pomerančů,a ostatního nedostatkového zboží a jeden můj kamarád se rozčiloval, jak k tomu přijde, že dostane stejně když má tři děti jako ten co nemá žádné děti. Proto je třeba mladé lidi varovat a hovořit o tom, co byla KSČ zač.Konec konců, vždyť za komunistů každý nadával a těch co mluvili o tom, že je třeba je pověsit bylo hodně. Měli by poděkovat Havlovi, že se jim nic nestalo, a dnes mohou jako zkušení politici v parlamentu hovořit o demokracii.Ale že zákony nestojí za nic, krade se a zloději nemusí nic vracet a trestaní se mají ve vězení líp než někteří lidé, kteří celý život pracovali to je pravda, ale je to naše chyba, že si do parlamentu volíme blbce.
novak 2013-12-20 22:52:31
Jenom krátce, aby už se na tyto stránky vrátila spíš diskuse o místních záležitostech.
V žádném příspěvku neuvádím chválu toho, co se dnes děje!! Odsuzuji ale, co se dělo.Možná nadávám na ten současný schweinerei víc než vy. Ale i kdyby byl ještě větší ( což už snad ani nejde), tak to neopravňuje současné komunisty k tomu, aby se bezostyšně hlásili k odkazu Stalina,Gottwalda a únoru 48. Není přece možné, aby čas smazal vinu. A proto těch třičtvrtě miliónů voličů co jim dali hlas nechápu. Politiky volíme podle slibů, za párek, nebo koblihu a vzápětí nadáváme např. jak to, že stále více lidí žije v přepychu pro nedostatek důkazů, proč je u nás tak mizerná legislativa atd.atd. Je po volbách, tak mi nezbývá nic, než to pozorovat, zanadávat si a čekat.
Pavel 2013-12-21 09:13:47
Bohužel,je to tak. Přesto přeji všem klidné vánoce a hodně zdraví v roce 2014.
D. 2014-02-23 08:16:23
Žiju v Sezimově Ústí asi 50.let.Pro někoho budu asi trapný,ale když jsem byl malý tak běda když jsme běhali po trávníku.Dnes?Nejenom že toho zelenýho tady ubývá,ale když vidím jak se parkuje a jezdí po trávě a chodnících tak je mi z toho blbě.Trávníky jako oraniště a chodníky jako tankodrom.Místním naplaveninám v pronajatých bytech je to úplně jedno jak to tady bude vypadat jelikož se to tady střídá jako ponožky.A městskou policii?Tu člověk vidí jen když tudy očas projede autem.Je mi to líto,svoje děti učim být ohleduplný,tak že budu asi nějakej divnej.
Faraday 2014-02-23 19:21:38
Kdo se máte zájem o informacích k loni proběhlé deratizac. Kdy správa města nestydatě odrbala všechny kteří se nechali obalamutit p. Bednářem nebo p. Kupsou a naúčtovala jim cca osminásobek běžné ceny. Doklady, smlouvy a fakturace je vystavena na adrese: faraday.rajce.net
Ještě poznámka k těm bolševikům. ČSSD není o nic lepší. Kdo chodíte okolo pošty ve dvojce, tak je tam nástěnky místní organizace ČSSD. Tak se přemožte a podívejte se co je tam vyloženo. Na střídačku články z Haló Novin KSČM, nebo , jako nyní paměti Lubomíra Štrougala.
lidka 2014-03-03 04:41:13
Kolik stojí ročně financování městského kulturního střediska naše město?? Nevíte to někdo?
Ka-el Vr-oč 2014-03-04 11:39:31
rozpočet města najdete na
http://www.sezimovo-usti.cz/_mesto/informace/rozpocet2014.pdf

Mexus :
pro rok 2014 plánována dotace 5 053 213 Kč + rekonstrukce sociálního zařízení na Spektrumu za 618 000,- Kč
Nový web města 2014-03-08 18:21:17
Tak nám spustili nový oficiální WEB města. Asi si někdo nedal moc práce ho nejdříve vyzkoušet , při nastavení většího písma se texty prolínají a jsou nečitelné. Jsou tam uvedena jména zastupitelů a členů různých výborů MZ, ale bez jediného kontaktu. To se tam mohla také uvést jen krycí jména, když se za sebe stydí. Diskuze, ta byla rovnou zrušena, starosta na ní již od listopadu stejně nereagoval. Na některých stránkách je jen - připravujeme. Celkové hodnocení , hezky barevné jinak nic moc.
Nový web města 2014-03-09 10:39:45
Nechvátejte! Webmaster vyzývá, abychom připomínky, příp.nové návrhy posílali mailem. Je to nové, tak mějme trochu strpení. Dotaz, proč chybí diskuse jsem už posílal, věřím, že to není záměr, ale opomenutí. Pokud by to byl záměr, tak to by byl gól!! Jakmile se něco dozvím, tak zde sdělím. Jinak - mě se stránky líbí, zdá se mi že jsou přehlednější, lépe se v nich hledá a jsou určitě i hezčí.Ondřej Kalivoda (webmaster) a vedení města
Nový web města 2014-03-09 10:42:51
Ten závěr - Ondřej Kalivoda (webmaster) a vedení města není podpis, to jsem zapomněl vymazat. O m l o u v á m s e !
Nový web města-diskuse 2014-03-19 12:24:29
I n f o r m a c e -
18.3.2014 bylo na ofic.webové stránky města opět vloženo "Diskusní fórum"
v dřívější podobě, tedy i s dříve vloženými příspěvky.
Diskuzní fórum lze najít v sekci Praktické informace.
Ivan 2014-04-11 13:16:46
TV signal / jarka1

Zajimalo by mne jak pokracuje reseni problemu s nekvalitnim televiznim signalem hlavne v Sezimove Usti 1 Vse nasvedcuje tomu, ze po ankete vse zase utichlo a obcane ty pokud chces mit kvalitni signal - zaplat si kabelovku, nebo satelit......

TV signál / moderator

Pro jarku: Žádný triumf v podobě rychlého a levného řešení zlepšení kvality TV signálu v SÚ I k dispozici bohužel nemám. Jak vyplývá ze stanoviska Českých Radiokomunikací v dané věci (informace byla i v prosincových Novinkách), ČRa připustily, na základě vlastního měření, v některých lokalitách SÚ I slabý TV signál. Řešení jsou jako vždy jednoduchá a jsou pouze otázkou peněz. To první - výstavba digitálního dokrývače Radimovice naráží na nezájem provozovatelů televizního vysílání o realizaci této výstavby. Řešení druhé - výstavba digitálního opakovače/převaděče, kterou může objednávat prakticky kdokoli, např. obec, představuje náklady ve výši 20.000 Kč bez DPH/měsíc/1 digitální síť. Pokud by tak měl být zajišťován přenos vysílání v rozsahu cca ČT1, ČT2, ČT24, ČT Sport, ČT D, Nova, Nova Cinema, Barrandov, Prima, Prima Cool, Prima Love, Óčko, TV Šlágr, znamenalo by to 3 opakovače (pro Multiplexy 1,2,3), tj. platbu 72.600,- Kč/měsíc vč. DPH, tj. 871.200,- Kč ročně. V rozpočtu města na rok 2014 s takovým výdajem počítáno není a ani v rámci veřejného projednávání rozpočtu žádný občan či zastupitel návrh na zařazení takové položky nepřednesl. Jsem si vědom toho, že obec má podle zákona pečovat o všestranný rozvoj svého území a o potřeby svých občanů. Nelze ale asi spoléhat vždy na to, že obec vyřeší úplně vše. Pokud znáte nějaké jiné systémové a přitom dostupné řešení jak zlepšit kvalitu příjmu TV signálu v uvedené lokalitě, jsem připraven o něm jednat a být nápomocen k jeho realizaci. Martin Doležal, starosta města
» 4.4.2014 14:37:13
A vyjádření RADIOKOMUNIKACÍ
Dobrý den,

České Radiokomunikace nejsou výběrčím koncesionářských poplatků.
Tyto poplatky vybírají veřejnoprávní sdělovací prostředky – Česká televize a Český rozhlas.
České Radiokomunikace jsou technickým operátorem vysílacích sítí multiplexů 1, 2 a 3, tj. všechny vysílače, včetně dokrývacích, jsou provozovány na základě konkrétních objednávek provozu vysílače od TV společností, v případě dokrývačů i od Městských nebo Obecních úřadů.

Vysílací sítě multiplexů 1, 2 a 3, které provozují České Radiokomunikace jsou v současné době vystavěné v takovém rozsahu, v jakém si je televizní společnosti vysílající v těchto multiplexech objednaly a jejich pokrytí se dá považovat za definitivní, vyjma dokrývačů, jejichž výstavbu a provoz mohou objednat Městské nebo Obecní úřady v obcích, kde se velké části obcí potýkají s absencí příjmu.

V současné době nemáme žádnou objednávku na výstavbu vysílače/dokrývače ve Vámi uvedené lokalitě.
Pokud se problém týká celé obce a ani při použití kvalitní, odborně instalované anténní techniky nelze zabezpečit kvalitní signál, obraťte se prosím na Obecní úřad, který může vstoupit do jednání s TV společnostmi ohledně výstavby DVB-T vysílače /dokrývače, případně může jejich provoz dokrývače objednat přímo u ČRa.

V případě objednání této vysílací služby a přidělení vysílacího kanálu od Českého telekomunikačního úřadu, jsou České Radiokomunikace připraveny realizovat výstavbu DVB-T vysílače /dokrývače v nejkratším možném termínu, tak jak to již bylo provedeno na mnoha jiných lokalitách, na celém území České republiky.

S přáním hezkého dne

technik vysílacích služeb
České Radiokomunikace a.s.
Skokanská 2117/1
169 00 Praha 6 - Břevnov
Pracoviště: RO Černá hora

Faraday 2014-04-23 14:10:22
Více informací k nařízené deratizaci v SÚ, na adrese : faraday.rajce.net kdo ji nezadal za " výhodnou cenu " správě města, očekávejte kontrolu od odboru životního prostředí.
Faraday 2014-05-03 08:59:01

Na webu- http://faraday.rajce.idnes.cz/ najdete aktualizované informace a obrázky ke kauze deratizace v SÚ , včetně reakcí od vedení města.


IVAN 2014-05-05 23:20:46
Nevíte prosím někdo jak se zaregistrovat jako nový uživatel aby bylo možno vložit příspěvek do diskuse na oficiálních stránkách města Sezimovo Ústí ... prosil bych podrobný postup děkuji
pro IVANA 2014-05-06 11:33:28
Zkuste to znovu přesně podle návodu. Teď se vám to určitě podaří.
IVAN 2014-05-06 20:25:45
ano podařilo děkuji ale bylatam chyba , že???
Pepa 2014-05-26 17:38:01
Tak nám proběhli další volby, dopadli jak dopadli ale zaráží mě jiná otázka, vědělo se že bude malá účast , tak nechápu proč okrskové komise měli po 9 lidech, určitě by stačilo minimální počet 5 osob a stejně by neměli co dělat , ušetřila by se skoro polovina peněz na odměny komisařů
RT 2014-06-02 10:19:01
Už jste si přečetli článeček p. Doležala z C-Energy v Novinkách o tom, jak bude v Sezimáku levné teplo? Zajímavé je, že se také nepochlubí tím, že Táborská teplárna by také ráda dodávala teplo do Sezimáku a možná že i levněji než oni.
Krátký J. 2014-07-07 21:38:04
Dobrý den,
mám zájem koupit baťův půldomek v Sezimově Ústí 2, platím hotově!!!
Nebo vyměním za byt 2+1 v Táboře na Sídlišti nad Lužnicí - po dohodě možný doplatek. Děkuji za nabídky. Tel: 723373861.
Kamila 2014-08-26 10:08:36
Nevíte v jakém termíu je letošní pouť v Sezimově Ustí?
M 2014-08-28 08:33:45
Shodně jako Táborská setkání, tj. 13.-.14.9.
Z 2014-10-06 05:43:52
Kdy začne město řešit zoufalý nedostatek parkovacích míst?
M 2014-10-07 09:57:37
Město chybějící parkovací stání samozřejmě řeší. Důkazem jsou nově zřízená místa v ul. Nerudova, nová místa vzniknou i v ul. Průmyslová (u čp. 1113) a rámci rekonstrukce ul. Táboritů a počítá s nimi i probíhající projekt rekonstrukce ul. Táborská. Město uvažuje i o využití dalších potenciálních lokalit např. za č.p. 630 (Dukelská), u č.p. 1060 (Průmyslová).
Standa 2014-10-13 20:18:51
Proc jsou tyto stranky tak zanedbane? (SU nastesti ne :-D)
pro Standu 2014-10-14 13:24:38
Protože to nejsou oficiální stránky města, ale pouze soukromé.
IVAN 2014-10-27 17:58:21
krásný dotaz,
» 25.10.2014 17:32:36
pořádek a bezpečnost / zrzak
Kdy už konečně zajistíte pořádek, bezpečnost a dodržování dopravních předpisů na křižovatce Kánišova Táborská v nočních hodinách hlavně z pátku na sobotu a ze soboty na neděli? Je strach tudy v těchto dnech a hodinách projíždět - je to cochcárna bezohledných taxikářů a nečinnost městské policie potažmo státní policie. Tak pracujete pro občany za jejich peníze?
Milan 2015-02-01 22:27:54
Deratizace na pokračování v roce 2015.
Pokud má pt. obecenstvo zájem, další aktuální vývoj si může prohlédnout na webu: faraday.rajce.net

Poučné je to hlavně pro majitele nemovitostí a Společenství vlastníků, kterým je tvrzeno, že si mají opravy všech přípojek platit ze svého. To ovšem nemusí být pravda. To už přiznalo i město, viz. uvedený odkaz.
Milan 2015-02-14 17:14:47

Letos 31.12. 2015 by měla skončit podivná nájemní - nenájemní smlouva na provozování TH. Co bude dál je ve hvězdách a město se chová jak tajná zednářská lože. Jaké jsou dosud "platné " smlouvy atd. si můžete přečíst v částečně tajném právním posudku, který si dalo vypracovat město. Je to naprosto šílené čtení kam se hrabe horor. Spoustu dokumentů se asi ztratilo a některé důležité asi ani nikdy nebyly sepsány. Takový nepořádek ve spisech se jen tak nevidí. http://www.sezimovo-usti.eu/prilohapdf/2012-2506-dotaz.pdf


Zde můžete svobodně hovořit o čem chcete. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí. Provozovatel serveru si vyhrazuje právo smazat příspěvky porušující zákony, příspěvky hrubě vulgární a příspěvky bez obsahu.

Jméno:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama