Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

Sezimovo Ústí online: Pro lidi co chtějí mít názor
reklama
reklama
Volební strana: Top09

Miroslav Kalousek v Sezimově Ústí

Miroslav KalousekDne 30.5.2011 navštívil Sezimovo Ústí ministr financí ČR a první místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Účelem návštěvy bylo konání regionálního sněmu TOP 09 táborské oblasti. Akce se konala v hotelu MAS. Ministr hovořil o přípravách na krajské volby v příštím roce a o perspektivách další spolupráce s hnutím Starostové a nezávislí. Dále se zmínil i o situaci ve vládní koalici a nakonec odpovídal na dotazy z pléna.

Následně proběhly volby do jedenáctičlenného regionálního výboru. Město Sezimovo Ústí budou v tomto orgánu zastupovat Jan Nevšímal ve funkci místopředsedy výboru a Zdeněk Parkan jako člen výboru.

Petr Podolský a Josef SochůrekVlasta Parkanová a Miroslav KalousekDelegáti sněmuHovoří Václav Matějů
Delegáti sněmuVlasta Parkanová a Miroslav Kalousek Hovoří Jan PávekDelegáti sněmu 

Adresa: http://top09.sezimovousti.cz                 mail: top09@sezimovousti.cz

Upozornění: Za informace v tomto článku nese zodpovědnost volební strana Top09. Provozovatel serveru poskytl prostor a informační systém pro prezentace volebních stran, aniž by hodnotil či upravoval jejich informační obsah.
Top 09 - 05.06.2011
1. -bl- zapsáno: 06.06.2011 ve 14:36:45 hod.

Hezké exministryně války s Kalouskem ... Parkanová se při nástupu do této funkce proslavila větou,že ministr nemusí být odborník... Ona nebyla,taky to tak vypadalo,za ní se v armádě kradlo až praštělo.No už jsem něco četl,snad jí taky přijde "složenka" aby zaplatila,co způsobila.Kalousek taky není odborník na finance,je lučebník chemických vláken ze Silonu.Jestlipak mu někdo řekl,že tam zkrachoval další provoz a 70 lidí jde na dlažbu.Už se zkrátka kalousek nemůže vrátit na plošinu ke škrabce... Je divná doba,.diletanti řídí stát a lidi platí jako mourovatí ...

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama