Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

reklama
Sezimovo Ústí online: Píšeme o čem se mluví
reklama
reklama
Volný čas

Spektrum 31.10. 2011 ve 20:00

Přijďte do Spektra na Jazz

Zveme vás na vystoupení skupiny Phishbacher NY electric trio, které se bude konat 31.10. 2011 v sále kina Spektrum.

Vystoupení všestranně nadaného pianisty a klávesisty Waltera Fischbachera by si neměli nechat ujít žádní příznivci jazzu. Začátek je ve 20:00 hod.

Walter Fischbacher pochází z Rakouska, kde vystudoval Music Conservatory ve Vídni. Na rakouské hudební scéně působil až do roku 1994, kdy se rozhodl zdokonalit své hudební umění a odjel do New Yorku, kde navštěvoval Mannes College a New School, přičemž, kromě působení v několika kapelách, založil na Manhattanu nahrávací studio Lofish. V Čechách je známý především díky svému působení v Celula New York světoznámého trumpetisty Laco Decziho.

Mimo jiné spolupracoval také s hvězdami jako: George Garzone, Tim Levebvre, Chico Freeman, Ric Fierabracci, Joel Hockestra, Joel Rosenblant, Mino Cinelu, Billy Harper, Charles Tolliver, Frank Foster, Vienna Art Orchestra, Ingrid Jensen, Wolfgang Muthspiel, Gary Dial, Jamie Haddad, Peter Herbert, Corin Curschlleas a dalšími velikány jazzové hudební scény.

Walter Phishbacher New York electric trio se věnuje vlastní tvorbě, která sice vychází z jazzu, ale nebrání se ani stylům jako je jazz rock, jazz latin, funky, rock, drum and bass a další.

Máte-li zájem o další informace, nahrávky a videa, můžete je nalézt na adrese: www.walterfischbacher.com/phishbacher/ny3/

Redakce - 17.10.2011

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama