Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

Sezimovo Ústí online: Pro lidi co chtějí mít názor
reklama
reklama
Věci veřejné

Známe termín konání dalšího mimořádného zastupitelstva

Bude zastupitelstvo 17.5. jednat?

Radnice prostřednictvím oficiálních stránek oznámila, že starosta svolává 24. veřejné zasedání Zastupitelstva města Sezimova Ústí na středu 17. května 2006 od 18.00 hodin. Místo nebylo upřesněno, ale lze předpokládat, že bude na obvyklém místě.

Jedná se další zasedání zastupitelstva města, které bylo svoláno na základě požadavku třetiny opozičních zastupitelů. První pokus projednat otázky budoucnosti Fierlingerovy vily a problematiku ceny tepla společně s neuspokojivým stavem místních komunikací skončil fiaskem, při kterém většina zastupitelů po dohodě neodhlasovala program jednání a starosta bleskově zasedání rozpustil.

Starosta města se již údajně před dvěma týdny vyptával, kdy opozice požádá o další mimořádné zastupitelstvo. Co nás čeká nyní? Bude starosta se svými lidmi opakovat stejné chyby? Uvidíme za týden.

Redakce - 10.05.2006

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama