Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

reklama
Sezimovo Ústí online: Nazýváme věci pravými jmény
reklama
reklama
Věci veřejné

Pro koho radnice pracuje?

Místo koupaliště soukromá tenisová hala

Městská rada v Sezimově Ústí se rozhodla pronajmout na 40 let za roční nájemné 1,- Kč jeden z posledních volných pozemků města, na kterém se nachází bývalé koupaliště u Kozského potoka, soukromému subjektu za účelem výstavby a provozování tenisové haly, kurtů, občerstvení, parkovišť apod.

V době, kdy město do svého vlastnictví přebírá tenisový areál Spartaku a mělo by mít zájem na jeho plném využívání, je záměr nechat vybudovat další tenisový areál v příkrém rozporu i s jeho ekonomickými zájmy. Místo výstavby nového koupaliště na místě stávajícího, plánuje rada to stávající zasypat a to nové hloubit o několik desítek metrů dále. A to jen proto, aby se sem vešly další kurty a tenisová hala?

Že rada vše činí bez předchozího vyjádření se občanů k záměrům města v této lokalitě, bez výběrového řízení na zpracování studie k řešení dané lokality či bez ohledu na skutečné priority města (domov pro seniory, koupaliště) už nikoho nepřekvapuje.

Zarážející v dané věci však je přímá podpora jednoho subjektu, který zde, bez výběrového řízení, de facto zadarmo, za nečinnosti či nevědomosti převážné většiny občanů města, může realizovat svůj podnikatelský záměr.

Martin Doležal

Redakce - 12.08.2009
1. Jan - pravidelný čtenář zapsáno: 14.08.2009 ve 08:10:58 hod.

Smutné.

2. Antizelenáč zapsáno: 17.08.2009 ve 09:54:37 hod.

Ukažte mi jedinnou dobrou věc kterou zařídila strana zeleninová ?? Tedy , kromě znevažování všeho co dělají ostaní.

3. Jan - pravidelný čtenář zapsáno: 17.08.2009 ve 14:27:50 hod.

Těžko něco takového mohli zařídit, když zelení nejsou v radě.
Zastupitelstvo rozhoduje jeden hlas. Tam je také něco navrhnout obtížné.
A můžete vy naoplátku ukázat jedinou dobrou věc, kterou tady udělali třeba sportovci?

4. XYZ zapsáno: 23.08.2009 ve 23:35:41 hod.

Nyní zelení, dříve město pro všechny a ostaní nohsledi žlutého skůtra v minulosti zašantročili teplné hospodářství města soukromé firmě - dostala ho zadarmo - dodnes ručíme majetkem města za podnikání této firmy cca ve výší 100 000 000 Kč o daru 17 000 000 Kč kabelovce nemluvě. Za co si asi pořídil bývalý úředník města Motel Euro v Sezimáku ??

5. Jan - pravidelný čtenář zapsáno: 24.08.2009 ve 07:05:26 hod.

Vážený pane XYZ (pane Vlčku).
Tepelné hospodářství nikdo zadarmo nedostal - Energoinvest za něj městu platí nemalý měsíční nájem (netýká se rekonstruované části a horkovodních rozvodů).
Za co si pořídil p Podolský Motel Euro? Nejspíš si na něj půjčil peníze. To je takový obvyklý model.

No a teď byste mohl vy na oplátku prozradit, kde je ten tolik slibovaný pečovatelský dům?

6. Odsudpodsud zapsáno: 27.09.2009 ve 22:15:12 hod.

Tak to se Vám povedlo!!!!!! Jen tak dál proti vlastním občanům!!!! Opravdu se v Sezimáči staráte o rodiny s dětmi , mládež a občany, kteří by po 30 letech neschopnosti M. úřadu konečně rádi trávili koupání ve svém městě v příjemném prostředí a nejezdili za ním bůhvíkam!! A tak není divné, že Sezimáči "vypálily koupaliště" nenápadné obce jako Turovec a Planá n. L!! Vaše pěkná ostuda!!!! Ale to není jediný Váš průser, že ne!!! Tak, že by úřad každému podnikateli a obchodníkovi v Sezimáči umožnily pronájem prostor za "babku"? To by za to stálo ne?!!! Fuj, že se tam nestydíte!!!

7. Petr zapsáno: 07.01.2010 ve 11:58:50 hod.

Dobrý den,
o vánočních svátcích jsem se zatoulal ke koupališti u Kozkého potoka.Žasnul jsem,že i o
svátcích se tam pracovalo.Vůbec jsem netušil co tam bude.Začal jsem pátrat a až tento
článek mi otevřel oči. Je to skandální !!! Složte si u baráku dřevo,písek a zanedlouho jsou
u vás z obce a PLAŤ!!! Už, aby byly volby a ti ptáci letěli.

8. Petra zapsáno: 26.04.2010 ve 08:11:34 hod.

Dobrý den,
jako řádná občanka města se vyjadřuji k výše uvedenému článku. Je to opravdu hnus co se v našem městě děje. Musím připomenout, jak už je zde také zmíněno, že se město vůbec nechová hospodárně.. Pokud vím, páni z města už jedny kurty mají to jim to nestačí?!
Mladé rodiny s dětmi nemají kam chodit v parných dnech. Maximálně jezdí obtěžovat ostatní obce, které jsou daleko vyspělejší než naše město.....
Čili stručně řečeno, lidé kteří jsou v čele města a rozhodují o budoucnosti by se měli zamysled nad tím co provádí. Ale nejlepším opatřením je změna od základu!!!!!!!!!!!

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama