Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

reklama
Sezimovo Ústí online: Informace které jste možná neměli vědět
reklama
reklama
Věci veřejné

Komise vybírala vlastníky průmyslové zóny

Kdo osídlí průmyslovou zónu?

Ve čtvrtek 13.4.2006 ve 13 hodin zasedla komise pro otevření obálek, posouzení nabídek a výběr optimálního kupujícího pozemků průmyslové zóny v Sezimově Ústí II. Posoudila nabídky zájemců o pozemky v zamýšlené průmyslové zóně mezi Kovosvitem a poliklinikou.

Výsledky neveřejného jednání prozatím nejsou redakci známy.
Pro více informací čtěte související články.

Redakce - 14.04.2006
1. občan zapsáno: 17.04.2006 ve 10:18:18 hod.

Toto je problém, který by neměl nechat spát žádného zastupitele, který to myslí s městem vážně. V katastru města nejsou již žádné jiné pozemky, které by bylo možné využít na občanskou výstavbu. Naše město zaplatí klidně 5 mil. pokutu za změnu územního plánu a o možnost jakékoli výstavby pro občany přijde. Přemýšlejte prosím rozumně......

2. Hana zapsáno: 18.04.2006 ve 08:15:12 hod.

Zjistěte jestli to je pravda, ale slyšela jsem, že členové komise se nedostavili
v dostatečném počtu, takže ještě neznáme nového majitele pozemků u Kovosvitu.

3. Martin Klíma zapsáno: 19.04.2006 ve 00:34:00 hod.

Tak údajně komise zasedala v úterý 18.4. a vybrala firmu VSP Data (což mě nijak nepřekvapuje, důvody jsem již uváděl) za cenu 355 Kč/metr čtvereční, což znamená že se koupil celý pozemek. Mimo jiné to také znamená, že koncepce komerční a průmyslové zóny s obchody a průmyslem byl poněkud zcestný. Očekávejme tedy posunutí výrobního průmyslu blíže k obytnému území. Naše děti vám budou jistě vděčné.

4. V.Hubáček zapsáno: 19.04.2006 ve 09:56:32 hod.

Bylo by také nutné zvěřejnit, kteří zastupitelé prodej těchto pozemků odsouhlasili a jací odborníci...... byli členy komise pro výběr kupce, abychom my i naše děti přesně vědeli, kdo přibližuje výrobní sféru k našim domovům a připravuje nás o možnost využít pozemky pro výstavbu občanské vybavenosti. Na těchto pozemcích mohl být možná postaven i Domov důchodců, jehož plánovaná výstavba v místě bývalé mateřské školy, začleněná mezi bytové domy, se nesetkala s velkým nadšením občanů této části města.


5. důchodce zapsáno: 19.04.2006 ve 11:48:35 hod.

Opravdu geniální nápad, koukat z balkonu domova důchodců do dvora slévárny, když už nemohu pracovat mohu se aspoň nadýchat slévárenského prachu. Domovy důchodců a sociální ústavy postavte u fabriky nebo v pustině , kdo se má na dědky a postižené pořád koukat.

6. montana zapsáno: 19.04.2006 ve 20:31:44 hod.

Domov důchodců u Kovosvitu? Já si myslím, že v bývalé mateřské škole je to vhodnější. Já bych se přimlouvala důchodce neseparovat. Zaslouží si jistě žít mezi námi a s námi a né někde na pokraji a nebo jako ve skleníku v "G".

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama