Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

Sezimovo Ústí online: Informační médium které je s lidmi
reklama
reklama
O serveru

Server nabízí prostor pro předvolební prezentaci

Nabídka kandidátům do zastupitelstva

Výzva politickým stranám a kandidátkám

Server Sezimovo Ústí online nabízí všem politickým stranám a sdružení nezávislých kandidátů, které se budou v Sezimově Ústí ucházet o důvěru voličů v říjnových komunálních volbách, prostor pro prezentaci na těchto stránkách.

Na serveru vznikne sekce s názvem strany, ve které mohou strany formou klasického článku prezentovat svůj volební program, představovat kandidáty a reagovat na aktuální témata. Články budou veřejně přístupné jak při výběru z nabídky politických stran, tak i přímo z titulní stránky jako aktuální příspěvky. Za obsah příspěvku ručí příslušná strana, provozovatel serveru poskytuje internetový prostor a redakční systém.

Cílem je nabídnout čtenářům Sezimova Ústí online maximální názorovou pluralitu a co nejlepší podmínky pro zodpovědný výběr budoucích zastupitelů. Tento server umožňuje čtenářům na články okamžitě reagovat. Je tedy možné využít tento prostor pro předvolební diskusi.

Pokud máte o prezentaci na těchto stránkách zájem, případně máte zájem o podrobnější informace, kontaktujte mě prosím formou e-mailu nebo telefonicky. Kontakty najdete v rubrice Kontakty.

Martin Klíma

Redakce - 18.07.2006

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama