Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

Sezimovo Ústí online: Píšeme o čem se mluví
reklama
reklama
O serveru

Server nabízí rovné podmínky všem

Nabídka pro politické strany

Server Sezimovo Ústí online nabízí všem politickým stranám, které se budou v Sezimově Ústí ucházet o důvěru voličů v říjnových volbách do krajského zastupitelstva, prostor pro prezentaci na těchto stránkách.

Na serveru zřídím sekci s názvem strany, ve které mohou strany formou klasického článku prezentovat svůj volební program, představovat kandidáty, odkazovat na své oficiální stránky a reagovat na aktuální témata. Články budou veřejně přístupné jak při výběru z nabídky politických stran, tak i přímo z titulní stránky jako aktuální příspěvky. Za obsah příspěvku ručí příslušná strana, provozovatel serveru poskytuje internetový prostor a redakční systém.

Cílem je nabídnout čtenářům Sezimova Ústí online maximální názorovou pluralitu a co nejlepší podmínky pro zodpovědný výběr budoucích krajských zastupitelů. Tento server umožňuje čtenářům na články okamžitě reagovat. Je tedy možné využít tento prostor pro předvolební diskusi.

Pokud máte o prezentaci na těchto stránkách zájem, případně máte zájem o podrobnější informace, kontaktujte mě prosím formou e-mailu nebo telefonicky. Kontakty najdete v rubrice Kontakty.

Martin Klíma

Redakce - 30.09.2008

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama