Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

reklama
Sezimovo Ústí online: Informace které jste možná neměli vědět
reklama
reklama
O serveru

Svobodné diskusní fórum, ankety a počasí

Změny a stěhování serveru

Vývoj se nezastavil a jde se dál.

Vážení čtenáři,

v březnu tohoto roku překročila návštěvnost počítané titulní stránky tohoto serveru číslo 4100. Celkový počet zobrazených informačních stránek od začátku provozu v listopadu 2004, měřený podle zobrazených reklamních pruhů překročí v době vydání tohoto článku hranici 80000.

Již brzo bude tento server slavit půl roku svého života a ani v této době se vývoj na dalším zdokonalování nezastavil. Děkuji vám, kteří mi posíláte svoje upozornění a náměty. Připravil jsem pro vás některé změny, se kterými bych vás rád seznámil.

V prvé řadě, na žádost některých z vás, jsem připravil svobodné diskusní fórum. Fórum, na kterém si každý čtenář může založit vlastní nové téma diskuse a může reagovat na témata jiných čtenářů. Někdo si psal také o ankety. Ani ty v novém diskusním fóru nechybí a opět je může zakládat každý čtenář tohoto serveru. Diskusní fórum je již v testovacím provozu. Můžete se na něj podívat a vyzkoušet si ho na adrese http://sezimovousti.cz/forum. Budu rád za vaše další náměty a názory.

Další užitečnou novinkou je informace o aktuálním počasí v této lokalitě, včetně předpovědi na následující 4 dny. Server sbírá informace z nejbližších letištních meteostanic, vyhodnocuje je a prezentuje výsledky v přehledné, srozumitelné podobě. Informační servis doplní i přehled o aktuálních kurzech české měny vůči euru a další užitečné informace. Tento informační servis pro vás bude připraven až po přestěhování serveru za několik dní.

Tím se plynule dostávám k oznámení o přestěhování serveru na nové místo. Hlavním důvodem ke stěhování je právě možnost dalšího technického vylepšení. Pro vás, vážení čtenáři, se nic nemění. Adresa zůstane stejná, pouze můžete zaznamenat občasné výpadky serveru. Mojí snahou bude, aby byly co nejkratší. Přesný termín stěhování bude oznámen na stránkách.

S přáním příjemného dne
Martin Klíma

Redakce - 21.04.2005

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama