Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

reklama
Sezimovo Ústí online: Informační médium které je s lidmi
reklama
reklama
O serveru

Přinášíme sledovanost nových stránek za prvních 10 dní

Zobrazujeme 500 stránek denně

Nové stránky Sezimova Ústí se těší značné oblibě.

Server Sezimovo Ústí online byl spuštěn 1.11.2004 v 0:30 hod. Dnešním dnem uplynulo něco přes 10 dní nonstop provozu. Uveřejňujeme statistiku sledovanosti od 1.1.2004 do 11.11.2004, 19:30 hod.:

Počet zobrazení titulní stránky: 1102
Celkový počet zobrazených stránek: 5004

Co tomu říká tvůrce těchto stránek Martin Klíma?
Nepochyboval jsem o tom, že tyto stránky budou navštěvovanější než oficiální stránky města, ale očekával jsem sotva pětinový zájem, především ze začátku. Tento výsledek mě samozřejmě velice potěšil. Situaci jistě nahrává neexistence funkčních oficiálních stránek Sezimova Ústí, ale i po jejich uvedení do provozu se nebojím, že by tyto stránky přestaly být pro občany a turisty zajímavé. Vždy se zde dozví více informací, než z oficiálních zdrojů radnice. Navíc tyto stránky tvoří sami návštěvníci, kteří sem píšou svoje reakce a mohou poslat i celý článek. Tak jsem to ostatně zamýšlel. Neměly to být moje stránky, ale stránky lidí, pro které jsem je dělal. Myslím, že se to daří. Trochu mě mrzí, že těch reakcí není více, ale o to více mě potěšilo těch pár, ve kterých autoři vznik tohoto serveru přivítali a pochválili. Zbývá toho ještě hodně udělat, především v kategorii pro návštěvníky města.

Zároveň bych chtěl čtenářům vzkázat, že rubrika "Názory" je připravena zveřejnit názory kohokoliv. Na začátku týdne jsem rozeslal mail všem zastupitelům se stejnou nabídkou. Vzhledem k otevřenosti celého projektu je také možné, aby se kdokoliv, kdo má kultivovaný projev, stal pravidelným přispěvatelem v jakékoliv oblasti, která má s naším městem nějakou souvislost.

Redakce - 11.11.2004
1. čtenářka zapsáno: 05.08.2005 ve 17:58:49 hod.

Vážený pane Klímo, na Vašem serveru rubrika Diskuzní fórum byla zrušena? Že se neotevřela mně, to je možné, ale ani vyhledávač nic nenašel.

2. Martin Klíma zapsáno: 07.08.2005 ve 15:30:43 hod.

Vážená paní, diskuzní fórum zrušeno nebylo, jen po přechodnou dobu nefunguje odkaz z hlavní stránky. Souvisí to s probíhajícím vývojem a testováním nové verze tohoto serveru. Omlouvám se za případně způsobené nepříjemnosti. Nová verze serveru bude spuštěna přibližně za týden.

3. čtenářka zapsáno: 07.08.2005 ve 15:44:20 hod.

Vážený pane Klímo, díky za odpověď. Žádné nepříjemnosti z toho pro mě nevyplynukly ,ani neplynou...

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama