Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

reklama
Sezimovo Ústí online: Komentujeme události
reklama
reklama
O serveru

Články, bannery, informace pro voliče

Prezentace volebních stran

Informační systém serveru Sezimovo Ústí online připraven poskytnout všem politickým stranám a sdružením, které se budou v Sezimově Ústí ucházet o důvěru voličů v říjnových komunálních volbách, prostor pro svobodnou prezentaci.

Na tomto serveru nabízím všem účastníkům předvolebního boje rovnocenné podmínky pro prezentaci volebního programu, kandidátů a politických názorů.

V horním menu jsou přidány záložky s názvy všech doposud známých účastníků voleb. Jednotlivé strany jsou pro lepší orientaci rozlišeny barvami. Ty si může každá volební strana určit. Každá záložka vede do samostatné rubriky, ve které mohou volební strany formou klasického článku prezentovat svůj volební program, představovat kandidáty a reagovat na libovolná témata. Informační obsah je ponechán zcela na zodpovědnosti příslušných účastníků voleb. Články se po zveřejnění objeví v rubrice s názvem strany a i přímo na titulní stránce. Články jsou řazeny dle datumu zveřejnění. Články jsou podepsány příslušnou politickou stranou a čtenáři jsou upozorněni na fakt, že se jedná o volební propagaci. Čtenáři také mohou na článek bezprostředně reagovat a politici s nimi mohou diskutovat.

Volební strana má k dispozici přímý přístup do redakčního systému, kde vloží nadpisy a text příspěvku a připraví článek ke zveřejnění. Článek bude zveřejněn co nejdříve po provedení technické kontroly, že obsahuje platný kód. Jedná se pouze o technické ověření správnosti. I drobná neúmyslná chyba totiž může způsobit nečitelnost článků. Do informačního obsahu nebude zasahováno. Je vhodné, aby se systémem pracovali pokročilejší uživatelé.

V případě, že volební strana nechce nebo nemůže využívat přímého přístupu, může příspěvky zasílat e-mailem. V takovém případě bude text zpracován a strana vyzvána k autorizaci připraveného článku. Po autorizaci bude příspěvek uveřejněn.

Součástí nabídky je i přiměřená technická podpora. Volební strany, které mají zájem využít možnosti prezentace na tomto serveru, nechť mě kontaktují elektronickou poštou nebo telefonicky. Kontakty najdete v rubrice Kontakty.

Martin Klíma

Redakce - 06.09.2010

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama