Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

reklama
Sezimovo Ústí online: Pro lidi co chtějí mít názor
reklama
reklama
O serveru

Mnoho zdraví a štěstí v novém roce

PF 2008

Vážení čtenáři, vážení spoluobčané,
jestliže čtete tyto řádky, je to dobrým znamením, že jste přežili rok 2007 i stále botatší pyrotechnickou show v úvodních minutách letošního roku.

Při této příležitosti mi dovolte, abych vám i vašim nejdražším popřál do nového roku mnoho zdraví, štěstí, lásky a životního optimismu. Věřím, že tyto věci nechodí zcela samy od sebe a je třeba si je trochu zasloužit, proto v ruku v ruce s tím vám přeji příležitosti k odpuštění, pomoci druhým, štědrosti a nejrůznějším dobrým přáním.

Děkuji vám, milí čtenáři, že reagujete na články, píšete do Volného pokecu a dělíte se s ostatními o své názory. Udržujete tento server živý a otevřený. Možná jste zaznamenali, že počet nových článků není již tak vysoký, jako v předchozích letech. Na jedné straně to odráží situaci v našem městě, kdy radnice prezentuje svoji práci v naprosto minimálním měřítku a omezila komunikaci s občany i zastupiteli na nejmenší možnou úroveň. Na druhé straně tento fakt umožnil, abych svoji energii věnoval dalším aktivitám, které pro vás v letošním roce připravuji a které jsou, jak jinak, velice časově náročné.

Jeden z projektů, který má za sebou již půlroční přípravu a vývoj, nazývám Otevřený digitální archív Sezimova Ústí. Ač tento nápad vznikl již téměř před rokem, dal by se jeho vývoj jen velice těžce realizovat bez podpory solidního partnera. Jsem velice rád, že toto partnerství vzniklo s významnou firmou, která podniká na území našeho města a věřím, že jen týdny nás dělí od představení tohoto projektu veřejnosti.

Již tři roky se daří provozovat a rozvíjet tento svobodný informační server. Vážení čtenáři, věnujte prosím svoji laskavou pozornost firmám, které prostřednictvím reklamy na serveru Sezimovo Ústí online podporují jeho provoz.

Krásné dny celý rok vám všem.

Váš Martin Klíma

pf 2008
PS: Snímek zachycuje bouřku z 7. srpna 2007, pár km jižně od Sezimova Ústí.

Redakce - 01.01.2008

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama