Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

reklama
Sezimovo Ústí online: Nazýváme věci pravými jmény
reklama
reklama
Události

Na kondici muže se podepsalo celkové vyčerpání

Vedoucí odboru správy města zkolaboval

Vedoucí odboru správy města včera ráno podlehl náhlé slabosti a ztratil vědomí. Lékaři přivolané služby rychlé zdravotní pomoci označili za příčinu celkové vyčerpání organizmu a nařídili vedoucímu úředníkovi odpočinek.

Podle našich informací byl dotyčný již odpoledne po všech vyšetřeních v přiměřeném psychickém stavu a během následujících dní bude v pracovní neschopnosti. Jeho vyjádření se nám bohužel ani dnes nepodařilo zjistit, ale potvrdil to tajemník MěÚ Josef Čáp. Ten zároveň uklidňuje všechny zájemce o výběrové řízení na pozici budoucího ředitele příspěvkové organizace Správy města, že v případě delší nepřítomnosti dosavadního vedoucího, se zájemci mohou obracet se žádostmi o informace přímo na něj.

Lze spekulovat o tom, zda chaos a nejasnosti kolem zamýšlené transformace odboru správy města, se neúměrně neprojevují na zdravotním stavu úředníků. Přibližně půl roku se připravovala transformace na společnost s ručením omezeným, minulý měsíc byla tato varianta zavržena a pracuje se na záměru převodu na příspěvkovou organizaci. Ta by měla existovat již od 1.1.2005, což je za necelé dva měsíce. Je tento čas přiměřený k tomu, aby byla transformace kvalitně provedena?

Redakce - 05.11.2004

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama