Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

Sezimovo Ústí online: Komentujeme události
reklama
reklama
Události

sobota 21.6.2008 od 9:00 do 12:00

Kovosvit - den otevřených dveří

KOVOSVIT v sobotu pořádá Den otevřených dveří – lidé mohou vidět moderní obráběcí centra i výrobu odlitků ve slévárně

Společnost KOVOSVIT MAS, patřící do finanční a investiční skupiny KKCG, pořádá v sobotu Den otevřených dveří. Návštěvníci akce na vlastní oči tak například mohou vidět v činnosti obráběcí číslicově řízené stroje nebo zhlédnout, jak vzniká moderní multifunkční soustružnicko frézovací centrum.

Brány společnosti se pro návštěvníky akce otevřou v sobotu od 9:00 do 12:00. „Návštěvníci si mohou prohlédnout jednotlivé provozy společnosti KOVOSVIT MAS, a to například slévárnu, modelárnu, divizi výroby součástí a také nahlédnout do montážních hal. Zároveň bude v Zákaznickém centru probíhat prezentace o vývoji společnosti,“ říká generální ředitel společnosti Libor Kuchař s tím, že návštěvníci budou mít možnost seznámit se s moderními trendy v oblasti obrábění.

Akce je určena pro dospělé, mládež a děti nejen ze Sezimova Ústí a Tábora, ale i širokého okolí. Cílem akce je kromě jiného upozornit na možnosti perspektivního zaměstnání absolventů s technickým zaměřením. „Program celého dopoledne bude velice pestrý a na své si přijde každý, kdo se rozhodl strávit příjemných několik hodin u nás,“ uvádí generální ředitel s tím, že každý padesátý návštěvník akce obdrží volnou vstupenku na večerní koncert kapely Divokej Bill v Sezimově Ústí. Vystoupení této kapely je součástí akce, kterou každoročně pořádá společnost Kovosvit MAS pro své zaměstnance. „Odpolední program je určen pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, a zejména pro děti je připraven bohatý program. Na závěr dne budou vylosováni odvážlivci, kteří si vyzkouší let balónem nebo skok padákem,“ doplnil ředitel.

KOVOSVIT MAS je v současné době v rozvojové fázi, kdy prostřednictvím investic a dalších opatření dochází ke zvyšování kapacity výroby a navýšení tržeb. Realizace těchto opatření přinesla své ovoce a za rok 2007 byl po několika letech dosažen hrubý zisk ve výši téměř 100 milionu korun.

Redakce - 19.06.2008

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama