Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

Sezimovo Ústí online: Ptáme se za vás
reklama
reklama
Události

V najížděcích pruzích čekejte auta v protisměru

Pozor na kolony a kolize na E55 (I/3)

Během stavebních prací na silnici v Plané nad Lužnicí se přes Sezimovo Ústí ve směru od Tábora tvoří několikakilometrové kolony. Cesta z Tábora do Plané může trvat i více než hodinu.

Na území Sezimova Ústí jsou na silnici E55 (I/3) dva těsně za sebou následující protisměrné odbočovací pruhy, jeden do Sezimova Ústí I a druhý do Sezimova Ústí II. Během kolon nechtějí odbočující řidiči čekat a projíždějí odbočovací pruhy v protisměru.

Toto chování způsobuje velmi nebezpečné situace, protože např. řidič jedoucí z kopce ze Sezimova Ústí II do spodní části města, který má volný pruh a standardní rychlost, při najetí do odbočovacího pruhu žádné auto v protisměru nečeká.

Doporučujeme všem projíždějícím řidičům na tomto místě maximální opatrnost a pokud možno se úseku mezi Táborem a Planou vyhnout např. přes Větrovy a Lom.

Redakce - 23.05.2008
1. FJLD zapsáno: 25.05.2008 ve 16:22:50 hod.

Jel jsem přes budovaný kruháč v Plané v týdnu, no otřes!! Dnes, t.j. neděle jsem opět se strachem k těmto místům přijížděl a ejhle! Skoro žádný provoz, takže průjezd bez velkého zdržení, ale také ŽÁDNÁ PRÁCE! V neděli (nevím jestli také v sobotu) se prostě nepracuje!! Je přece jedno, jestli to bude o týden trvat déle, vždyť oni si řidiči musí zvyknout ať chtějí, nebo ne!! Jen by mě zajímalo, jaké má provádějící firma potvrzené termíny, že jí stačí na takovéto dopravu omezující stavbě pracovat tempem jako na nějaké rekreační chatě!( Možná, na té chatě by se pracovalo i v noci:)))

2. Jan - pravidelný čtenář zapsáno: 26.05.2008 ve 07:32:59 hod.

Navíc jsou od 26.5. uzavřeny Černé mosty.

3. -fz- zapsáno: 26.05.2008 ve 10:39:04 hod.

Já jel minulý týden ve čtvrtek do Tábora busem MHD a to byl horor.Obrovské kolony od toho želez.mostu do Plané,taky z Paďous.Zpátky pak nejelo pár autobusů,m.j "16" a jedna "10". Třináctka pak byla narvaná,navíc do ní vlezl školní výlet . Teď mají být zavřeny Černé mosty,bůh nás potěš ..! A já příští týden musím do Tábora dvakrát k lékařům.No,snad to dobře dopadne ...

4. pavel zapsáno: 20.06.2008 ve 10:24:33 hod.

Poradí mi prosím někdo jak se to dá objet,pojedu od Tábora na CB.Děkuji.

5. michal zapsáno: 15.10.2008 ve 22:25:30 hod.

ja to poslal v plany rovne pres ten kruhac, let jako blazen a skoncil sem u normy dole, ale stalo me to fabii. http://taborsky.denik.cz/nehody/kruhovy-objezd-ridic-preletl-stredem20080930.html http://www.policie.cz/clanek/rovne-pres-kruhovy-objezd.aspx?q=cHJuPTE%3d. dej mi auto a naučiim tě jak rychleji přes ten kruháč. ne to byla sranda, sem rad ze sem nikomu nic neudelal

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama