Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

reklama
Sezimovo Ústí online: Pro lidi co chtějí mít názor
reklama
reklama
Události

Vaše děti nemusí být o prázdninách doma samy.

Prázdninové grafické kurzy pro děti

Pokud jako pracující rodiče přemýšlíte, jak se postarat o prázdninový čas dětí, máme pro vás zajímavé řešení. Pro první část letních prázdnin připravila Střední průmyslová škola Tábor již 4. ročník počítačových grafických kurzů pro děti (cca 7-16 let). Kurzy jsou navrženy tak, aby zaujaly mladé počítačové nadšence a poskytly tvůrčí prostředí pro smysluplné využití volného prázdninového času těm, kteří s počítačem teprve začínají nebo se s ním chtějí seznámit.

Letos vycházíme vstříc všem rodinám, které zaskočilo, že v Táboře z důvodu konání olympiády začínají prázdniny již 22. června a nabízíme dva termíny v červnu a dva v červenci.

Letošní kurzy jsou zaměřené na tvůrčí práci na počítači, využití internetu, práci s počítačovou grafikou, kreslení, vybarvování, skládání obrazu, tvorba vizitky a letáku, modelování objektů v 3D prostoru, tvorba animace a základy práce s digitální fotografií.

Prázdninové kurzy se konají vždy od pondělí a do pátku. Děti jsou pod dohledem zkušených lektorů, a to každý den od 8 do 16 hodin. Program je rozdělen na dopolední část, zaměřenou na získávání nových znalostí a dovedností a odpolední část, která má spíše oddechový charakter, kde si děti nové vědomosti procvičují, případně odpočívají při jiných činnostech.

Absolvent kurzu obdrží prázdninový certifikát PC klubu 2000 SPŠ Tábor.

Kde kurzy probíhají?
Kurzy probíhají v multimediální učebně SPŠ Tábor, Komenského ulice 1670, Tábor.

Termíny:
22.6. - 26.6.
29.6. - 3.7.
6.7. - 10.7. (dle zájmu o využití státního svátku je možné začít i 7.7.)
13.7. - 17.7.

Maximální naplnění jednoho termínu je 12 dětí.

SPŠ Tábor si v případě malého zájmu o konkrétní termín vyhrazuje právo kurz neotevřít a nabídnout rodičům termín náhradní. Proto se doporučuje vybrat si při vyplňování přihlášky i náhradní vyhovující termíny.

Přihlášky
Přihlášku je možné vyřídit pohodlně v rámci objednávky prostřednictvím e-shopu SPŠ Tábor. V případě dotazů můžete vše také vyřídit telefonicky nebo e-mailem.

Více informací na webu SPŠ Tábor.

Redakce - 10.06.2009

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama