Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

Sezimovo Ústí online: Komentujeme události
reklama
reklama
Názory

Velitel MP reaguje na názor pana Sedláka

Městská policie odpovídá

Vážený pane Sedláku,

mrzí mě, že Vaší stížnost řešíte na stránkách internetového serveru namísto přímo se mnou.
(příspěvek čtenáře: K čemu máme Městskou policii? - pozn. redakce)

Ke stížnosti sděluji následující:
Žlutá čára, jak jste sám uvedl, je zákazem zastavení s označením V12c dle zákona č. 361/2000 Sb. Nemůže tam stát žádné vozidlo. Pokud by Vám jiné vozidlo bránilo ve výjezdu, můžete se obrátit na nás nebo na Policii ČR. Jestliže bude zjištěno, že se jedná o překážku silničního provozu, může být rozhodnuto o odtahu podle § 45, odst.4 zákona č. 361/2000 Sb.

O rychle jedoucích vozidlech po Sezimově Ústí Vám dávám za pravdu až na to, že Městská policie nemá ve své pravomoci možnost rychlost vozidla měřit a případný přestupek řešit. Věřím, že připravenou změnou již zmiňovaného zákona o provozu na pozemních komunikacích bude moci MP řešit tyto neukázněné řidiče.

Co se týká kontejnerů, dovoluji si Vás odkázat na výroční zprávu MP za rok 2004, která je umístěna na internetovém serveru, z které vyplývá, že kontrola kontejnerů je nutná a opodstatněná.

S pozdravem
Velitel MP: Viktor Vigner

Redakce - 04.05.2005

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama