Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

reklama
Tip: Bojíte se zeptat? Napište, zeptáme se za vás!
reklama
reklama
Zastupitelstvo

První slova starosty Martina Doležala


Vážené kolegyně zastupitelky,
vážení kolegové zastupitelé,

velice si vážím důvěry, kterou jste mi svou volbou projevili, a děkuji za ni. Budu dělat vše proto, abych splnil vaše očekávání a důstojně se zhostil svěřené funkce starosty města.

Značnou část předchozího volebního období nepanovala v zastupitelstvu města dobrá atmosféra, která, přiznejme si, nevyhovovala ani zastupitelům, a nebyla ku prospěchu ani občanům našeho města.

Jsem přesvědčen o tom, že v tomto období máme společně šanci to změnit, jednat konstruktivně s cílem nalézat nejlepší řešení ne pro nás či naše strany, ale pro naše město a jeho občany.

Kromě běžné rutinní práce nás čeká i řada zásadních rozhodnutí, ať v oblasti tepelného hospodářství, domova seniorů nebo třeba koupaliště.

Zavazuji se, že těmto rozhodnutím bude předcházet důkladné projednání v zastupitelstvu napříč volebními stranami.


Vážení občané,

volební programy všech stran v zastupitelstvu jsou podobné, všem nám jde o prosperující, bezpečné a čisté město. Jako starosta se budu snažit o to, aby práce vedení města, úřadu a jeho organizací směřovala ke splnění těchto programů a sloužila tak všem občanům.

Děkuji vám důvěru.

Martin Doležal

Redakce - 12.11.2010

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama