Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

Tip: Chcete něco říct? Napište nám to!
reklama
reklama
Události

V Sezimově Ústí byla znásilněna mladá žena

Násilník je vyšetřován na svobodě

ilustr. foto: znásilnění

Ve čtvrtek 10. února došlo v jednom z domů v Lipové ulici v Sezimově Ústí II ke znásilnění mladé ženy. Policie z tohoto činu viní 29letého muže slovenské státní příslušnosti, jemuž bylo sděleno obvinění z trestného činu znásilnění hned následující den.

K rychlému dopadení pachatele přispěl fakt, že jej poškozená znala. Muž se ženou hovořil v baru Spektrum a poté ji následoval domů. Ve sklepních prostorech domu pak kolem půl deváté večer měl na ženě vykonat soulož proti její vůli a způsobit jí povrchová zranění. Případ je dále v šetření Služby kriminální policie a vyšetřování (SKPV) Policie ČR. Podle tiskového mluvčího je muž vyšetřován na svobodě, protože s policií spolupracuje.

Přestože jsou redakci známy další podrobnosti případu, nebudeme je s ohledem na etiku a soukromí zúčastněných osob zveřejňovat.

Redakce - 02.03.2005
1. pani Soucitná zapsáno: 10.03.2005 ve 14:48:42 hod.

...je to opovrženíhodný čin ! doufám, že si pachatel vybije své prasárny v cele ...

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama