Sezimovo Ústí online: Hledáme souvislosti
Sport

ČFL: Sparta B – S. Ústí 1:1 (1:0)

Ševci přivezli ze Sparty B bod!

Praha: Domácí začali dobře, už v 5. minutě se k odraženému míči dostal Třešňák a Sparta vedla. Ve 13. minutě vypálil hostující Kočí, brankář Kozáčik střelu vyrazil na roh. Ve 30. minutě hostům pořádně zatrnulo, Sparta trefila dvakrát za sebou břevno. Nejprve Nádeníček, hned po něm po odražení Jungr. Hosté to ustáli, a do konce prvního poločasu hru vyrovnali, obě mužstva už si nevypracovala žádnou vyloženou šanci.

Druhý poločas sehráli hosté výborně a domácí si vyloženou šanci nevypracovali. Jihočeši si vytvořili tlak. V 66. minutě přišlo vyrovnání. Endl krásnou přihrávkou našel Kočího, ten nedal Kozáčikovi sebemenší šanci, střelou k tyči vyrovnal. V 88. trestný kop hostů zahrával Koutník, Kozáčik chytil. V 90. domácí Švec viděl červenou kartu za faul bez míče na brankáře Baláže. Zaslouženou remízu hosté udrželi. ŽK 3:1 (Bíro, Jungr, Limberský – Endl), ČK 1:0 (90. Švec), diváků 120, rozhodčí Martínek.

Sestavy
Sparta B: Kozáčik - Švec, Valíček, Kokoška, Doležal, Mareš, Bíro (46. Glaser), Jungr, Nádeníček (74. Tomáš Kadlec), Třešňák (64. Wilfried), Limberský.

S. Ústí: Baláž – Kochlöfl, Předota, Endl – Kočí, Koutník, Kostečka (87. Kordík), Horka , Rožboud – Mach (90. Vesecký), Zelenka (75. Sedliak). Trenér Dejmal.