Tip: Chcete něco říct? Napište nám to!
Sport

Stoprocentní zisk Sokola!

Krásný velikonoční prodloužený víkend přinesl fotbalistům na hřišti za řekou stoprocentní bodový zisk. Jak oba celky mužů, tak i dorostenci a starší žáci zvládli svá domácí utkání a připsali si vítězství. Neméně důležití při tomto úspěchu byli i naši příznivci, kterým tímto děkujeme za podporu při utkáních.

I.A třída mužů:
16.kolo: Sokol Sez. Ústí - Centropen Dačice 4:3 (2:2), 12´Dmejchal, 35´Kadlec, 62´Šimák, 72´Šebek (11) - 9´Grün, 29´Distel, 58´Mikšíček. Rozhodčí: Voldán - Vrchota, Hnilička. Delegát Bartyzal.
ŽK: 1:5 (Pavelka - Mikšíček, Černý, Novák, Krejča, Ferdan). ČK 0:1 (Mikšíček).

Sestava domácích: Bárta - Šimák, Sedlák, Löffler, Pavelka - Dmejchal, Šolc (60´Olah), Šreyer, Funda (79´Vinš) - Šebek, Kadlec (67´Navara). Trenér: Šreyer.
Sestava hostí: Ferdan - Nosek, Černý, Distel (80´Ferdan), Pavel Novák, Krejča, Kiessling, Kněžínek, Grün, Mikšíček, J.Novák (69´Petr Novák). Trenér: Kiessling.

Komentář: "Domácí třikrát dotahovali jednogólový náskok soupeře, aby pak 20 minut před koncem utkání rozhodla penalta o druhém vítězství domácích v této soutěži. Zápas začal gólovou šancí Dmejchala, ten však z úhlu trefil pouze bok brány. Na to kontrovali hosté střelou Grüna zpoza šestnáctky, kdy brankář Bárta pouze tečoval míč, který mu skončil od břevna v bráně. Pár minut na to přišlo vyrovnání, když po rohu Šebka nejprve Sedlák nastřelil břevno, míč však skončil na hlavě Dmejchala a ten srovnal stav. Hosté udeřili ve 29. minutě opět střelou z hranice šestnáctky, kdy se trefil Distel. Druhé vyrovnání ještě do přestávky zařídil střelou Kadlec, k němuž se míč dostal po centru Dmejchala.

Do druhého poločasu se vrhli hosté a Sedlák musel vykopávat míč před brankovou čárou. Ve 13. minutě druhého poločasu ale míč skončil opět v domácí síti. Přihrávku Grüna využil nabíhající si Mikšíček a potřetí dostal hosty do vedení. Domácí se ale nevzdali a pár minut na to si na centr Šebka z přímého kopu naběhl Šimák a nedal Ferdanovi šanci. V 72. minutě přišlo rozuzlení gólové přestřelky na hřišti za řekou. Na pas si do šestnáctky hostí nabíhá Dmejchal, je faulován a nařízený pokutový kop s přehledem proměňuje Šebek. Pak ještě střídající Navara opovrhnul připravenou šancí a branku hostí míjí. Přesto ale Sokolíci dokázali dovézt utkání do vítězného konce a připsat si tak druhé vítězství v sezóně a naději na odpoutání se z posledního místa tabulky."

III. třída OP mužů:
12.kolo: Sokol Sez. Ústí B - Sokol Sudoměřice u Bechyně 4:1 (2:0), za SÚ Černý 2 (1 z pen.), P. Kutner, Zeman. Sudí Makovička st.
Sestava domácích: Bárta - Šuléř (Feik), Doubek, Šedivý, Dokoupil - Černý, Zeman, Táborský, Vinš - P.Kutner (M. Kutner), Matějka (Kadlec). Trenér: Vošta.

I.A třída dorostu:
16.kolo: Sokol Sez. Ústí - Božetice 2:0 (2:0), Runt, Doubek.
Sestava domácích: Gruber - Mareš, Metelec, Skopec, Šindelář - D.Vobinuška, Doubek, Mrzena, Pekárek - Runt, Střelka. Střídali: Aganj, Čížek, Gužík, Mařík. Trenér: Hodoušek.

I.A třída žáků:
12.kolo: Sokol Sez. Ústí - Spartak MAS Sez. Ústí B 8:0 (4:0), Verešpej 2, Vančata, Hodas, Kutner, Hedvik, Vondruš, Tuháček. Sudí Jaroš.
Sestava domácích: Zachar - Vomlela, Hakl, Trpka, Vondruš, Hedvik, Šindelář, Kuthan, Kuldan, Tuháček, Kutner, Verešpej, Mlčoušek, Vančata, Sedláček, Hodas. Trenér: Čížek.
Sestava hostí: Kümmel - Císař, Kunt, Kupka, Mašek, Šoukal, Škarda, Kolář, Voves, Kotalík, Cáska, Pícha, Klimeš, Uhlíř, Tichý. Trenér: Kukučka