Sezimovo Ústí online: Hledáme souvislosti
Sport

Sokol S.Ústí - J.Hradec 1:2 (1:0)

Překvapení za řekou se nekonalo

Zápas proti vedoucímu Hradci začal dobře pro domácí Sokol. V 5. minutě poslal Nedvěd míč ve vápně za sebe a Martínek míč šikovně dorazil do brány. Pak průnik Nedvěda skončil střelou vedle brány, hned na to střela hostujícího Völfla šla nad. Hosté pak měli územní převahu, do velkých šancí se však nedostávali. V druhé půli se ozývali domácí, ale k pojišťovacímu druhému gólu to nevedlo. V 58. minutě střelu Chramosty brankář hostí kryl a následně střela hostujícího Rezka skončila na zádech domácího Šedivého. Velká šance hostů se udála v 65. minutě, kdy přímý kop Kuchaře brankář domácích Bárta bravurně vyškrábl na roh. Ke konci utkání se začala hra vyostřovat a toho dokonale využii hosté. Nejprve pět minut před koncem hrací doby se prokličkoval k vápnu Beneš a střelou po zemi k tyči nedal Bártovi šanci. Ve třetí minutě nastavení, po faulu Šedivého a následném vyloučení za druhou žlutou kartu, poslal centr z přímého kopu do vápna Kuchař, na něj si naběhl Moudrý a rozhodl hlavou o vítězi tohoto utkání.

Statistiky:
9.kolo, I.A třídy, skupiny B:
Sokol Sezimovo Ústí - Slovan Jindřichův Hradec 1:2 (1:0) 5´Martínek - 85´Beneš, 93´Moudrý.
Sudí Šafránek - Reitinger, Šíma. Delegát: Eibl.
ŽK: 2:4 (Šolc, Sedlák - Šablatura, Kuchař, Beneš, Hejl), ČK 1:1 (Šedivý - Císař).
Sestava domácích: Bárta - Šimák, Sedlák, Pavelka, Mikšík - Chramosta, Šolc (81´Matějka), Martínek, Šedivý - Olah, Nedvěd. Trenér: Šreyer.
Sestava hostí: Drábik - Hejl, Völfel (56´Moudrý), Císař, Kuchař, Šenkýř (68´Havlík), Krejčí, Beneš, Šablatura, Pacholík (58´Frühauf), Rezek. Trenér: Košťál.