Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

reklama
Tip: Bojíte se zeptat? Napište, zeptáme se za vás!
reklama
reklama
Sport

Spartak MAS Sezimovo Ústí - Dynamo České Budějovice B 3:1

Ševci zahájili Platan Cup vítězně

Spartak MAS Sezimovo Ústí - Dynamo České Budějovice B 3:1 (1:1)
branky: 15. Janů, 50. Stanislav, 73. Zelenka - 25. Mašát

sestava MAS: Michňa - Endl, Kochlöfl, Martínek, Janů - Předota - Kočí, Kostečka, Lalik, Rožboud - Čihák. Střídali: Chylík - Kvasnička, Mour, Mašek, Veselý, Horka, Zelenka, Stanislav.

Třetiligový Spartak MAS se proti soupeři, kterého zná z mistrovské soutěže, prosadil na zimním Platan Cupu po přestávce. V týmu Jindřicha Dejmala se opět představili testovaní Slováci Lalik a Stanislav a také Čihák, kmenový hráč Humpolce.

Po čtvrt hodině turnajového zápasu v Písku se MAS ujal vedení brankou Janů. Kostečka zahrával rohový kop, Martínek hlavou orazítkoval tyč a Janů míč uklidil do sítě. Dynamo vyrovnalo za deset minut ze značky pokutového kopu Mašátem, který potrestal faul Janů na Plichtu. Brankář Michňa směr penalty sice vystihl, ale přesto neuspěl.

Ve druhé půli se nejprve do vyložené šance dostal dynamovec Průša, na Michňu nevyzrál, a podle známého pravidla na druhé straně Mour předložil míč Stanislavovi, který pod padajícím brankářem Vršeckým skóroval.

Zatímco první půle byla herně vyrovnaná, po změně stran bylo lepší Sezimovo Ústí a zaslouženě vyhrálo. Třetí branku přidal Zelenka, který hlavou zužitkoval centr Moura.

připravil Luboš Dvořák

Redakce - 18.01.2009

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama