Sezimovo Ústí online: Nazýváme věci pravými jmény
Sport

Skvělé rozloučení s domácími diváky!

Sokol Sezimovo Ústí - ZD Kestřany 6:0

Sezimoústečtí Sokoli si poslední domácí zápas v I.B třídě pořádně užili. Po vlažném začátku se smetla střelecká smršť, kterou mazáckým překonáním soupeřova brankáře načal Olah. Nedlouho na to pak Šebek překonává brankáře, ale cestu míči do brány ještě musí usměrnit Feik. Poté Pufr po přihrávce Matějky střelou k tyči zvyšuje a do přestávky pak po efektní patičce Šebka, nedá Šimák tváří v tvář gólmanovi šanci. Na konci utkání pak znovu Šimák v brejku prostřeluje gólmana hostí a v poslední minutě brankáře ještě zkušeně přehazuje Michal Dvořák, aby zpečetil výsledek tohoto utkání. Po závěrečném hvizdu došlo na bouchání zátek u šampanského, na děkovačku a slavení titulu s diváky...

Sokol Sezimovo Ústí - ZD Kestřany 6:0 (4:0), 41´a 90´ Šimák, 25´ Olah, 28´ Feik, 35´ M. Pufr, 81´ M.Dvořák.
Sestava Sokola: Bejblík - Šuléř, Táborský, Hodoušek, Feik (76´ Dřevo) - Šimák, M.Sedlák, Šebek, Pufr (56´ Šedivý) - Olah, Matějka (60´ Dvořák). Trenér: Šreyer.