Sezimovo Ústí online: Píšeme o čem se mluví
Sport

Fotbalisté Spartaku zahájili jarní část soutěže

Úspěšný vstup Ševců

Do jarní části soutěže vstoupili fotbalisté Spartaku „povinným“ vítězstvím na umělé trávě ve Františkových Lázních proti poslednímu celku soutěže – Trstěnicím. Nejprve ve 20. minutě střelou k tyči otevřel skóre Mašek a ve druhém poločase, v 71. minutě, jasnou převahu hostí zpečetil hlavou Kvasnička, který si naběhl na centr Maška.

Jediným stínem zápasu pro Ševce je zranění kapitána Veseckého na začátku utkání, který s tržnou ránou na hlavě musel střídat a bude v následujícím utkání, doma s Malší Roudné, zřejmě na trávníku chybět. Toto utkání se hraje v sobotu 17.3. od 15,00 hodin a všichni příznivci sezimoústecké kopané jsou zváni.

V podzimním utkání zvítězilo Roudné 2:1. Spartak je nyní na 5. místě s 27 body se ztrátou osmi bodů na vedoucí Klatovy, Roudné na 13. místě se 16 body.

Statistiky:
Rozvoj Trstěnice – Spartak MAS Sez. Ústí 0:2 (0:1), 20´ Mašek, 71´ Kvasnička. ŽK 2:3 (u hostí Jelen, Koutník, Chotovinský), 200 diváků, rozhodčí Král.
Sestava Spartaku: Chylík – Chotovinský, Vesecký (7´ Korejčík), Chomát, Kochlöfl – Kvasnička (90´ Stejskal), Koutník, Jelen, Veselý, Mašek – Zelenka (85´ Horka).