Sezimovo Ústí online: Informační médium které je s lidmi
Sport

Výsledky fotbalových bojů

Ševci v Třeboni - pouze remíza

kopačky

Ve větrném utkání v Třeboni, v 8. kole divize A, se vedení ujali domácí v 61. minutě, kdy se střelou trefil Sedláček, za tři minuty však bylo vyrovnáno, když za Ševce vyrovnal Chotovinský. Spartak MAS S. Ústí je nyní na 6. místě s 11 body.

V okresním derby v Soběslavi, kdy domácí hostili, v I.A třídě nováčka soutěže, Sokol Sezimovo Ústí, se příliš pohledný fotbal nehrál. Více šancí si v celém utkání vytvořilo domácí mužstvo, které ale selhávalo v koncovce, nebo jej vychytal výborně chytající brankář hostí Bejblík, který ale paradoxně rozhodnul o tom, že se dělit body nebudou. V 87´ minutě proti nakopnutému míči domácího Janouška na branku hostí, právě brankář Bejblík vyběhl, ovšem podklouzl na trávě a míč jej přeskočil a skončil v jeho síti.

Statistiky:

Divize, skupina A:
Jiskra Třeboň - FK Spartak MAS Sezimovo Ústí 1:1 (0:0), 61´ Sedláček - 64´ Chotovinský.
ŽK 2:3, 180 diváků.
Sestava Spartaku: Chylík - Korejčík (55´ Kvasnička), Vesecký (72´ Chomát), Kochlöfl, Chotovinský - Anděl (46´ Samec), Veselý, Koutník, Jelen - Horka, Zelenka.