Sezimovo Ústí online: Hledáme souvislosti
Sport

Ševci i druhý zápas jara zvládli

Spokojenost na Soukeníku

Divizní fotbalisté Spartaku MAS vyhráli i první utkání jara na domácí půdě, když v sobotu porazili Roudné 3:0. Nejprve v 16. minutě si na centr Maška naběhl Kvasnička a ten poslal domácí do vedení. Ve 39. minutě našel Koutník volného Maška a ten střelou pod břevno uklidnil domácí publikum. Ve druhém poločase pak v 63. minutě Koutník udělil „jesličky“ brankáři hostí Vrábkovi a zpečetil tak zasloužené vítězství domácích.

V sobotu odjíždějí Ševci do Dobříše, kde hrají od 15,00 hodin s místním MFK (první zápas skončil 2:2), 31.3. v 16 hodin pak doma přivítají FK Slavoj Vyšehrad. V podzimním duelu vyhráli hosté 1:0.

Statistiky: Spartak MAS Sez. Ústí – Malše Roudné 3:0 (2:0), 16´ Kvasnička, 39´ Mašek, 63´ Koutník. ŽK 2:3 (u domácích Kvasnička, Horka), 300 diváků, rozhodčí Řezáč.

Sestava Spartaku: Chylík – Chotovinský, Korejčík, Chomát, Kochlöfl – Kvasnička (69´ Horka), Veselý (76´ Stejskal), Koutník, Jelen, Mašek – Zelenka.