Sezimovo Ústí online: Hledáme souvislosti
Sport

Ševci ve formě, Sokol stále vede

Fotbalisté Spartaku Sezimovo Ústí, účastníci ČFL, již potřetí v řadě vyzráli na rezervu ligového týmu. Po béčku Dynama (1:0), a béčku Liberce, vyzrála i na rezervu Jablonce a to 3:1, když se v 8. minutě trefil Horka, hosté deset minut na to srovnali Hubcem, v druhé půli, v 53. minutě, faul ve vápně na Kočího, potrestal z penalty Kostečka a dílo dokonal šest minut na to Sedliak. Nyní jsou „Ševci“ na pátém místě s 23 body a čekají je ještě tři podzimní zápasy. Nejprve tuto neděli jedou do Vyšehradu (15.místo, 15 bodů), pak v sobotu 10.11. od 14 hodin přivítají Kolín (8.,20) a podzim ukončí v Blšanech (18.,9).

Rezerva Spartaku prohrála v Č.Budějovicích, proti poslední Lokomotivě 3:4, a připravila se tak o vedoucí místo v I.A třídě. Více ze Spartaku na http://spartak-mas.cz

Fotbalisté Sokola Sezimovo Ústí, hrající I.B třídu, si poradili ve vypjatém utkání v Třeběticích a výhrou 3:2 si uchovali první příčku své skupiny s 23 body. Branky Sokola vsítili Kadlec, Matějka a Šimek. Sokol čekají také ještě tři zápasy; nejprve přivítají, v zápase o špici tabulky, tuto sobotu od 14 hodin Lomnici (3.místo, 22 bodů), v sobotu 10.11. odjíždějí k neméně důležitému utkání do Chlumu (2., 23 bodů) a sobotu na to hrají předehrávané 14. jarní kolo doma od 13,30 hodin proti Kunžaku. Více ze Sokola na http://sokol.sezimovousti.cz

Statistiky:

ČFL:
Spartak MAS Sez. Ústí - Jablonec B 3:1 (1:1), 8´ Horka, 53´ Kostečka (z pen.), 59´ Sedliak -17´ Huber, rozhodčí Berka, 450 diváků.

Sestava Spartaku: Chylík - Vesecký, Kochlöfl, Rožboud (82. Vlček), Kordík, Kočí, Koutník (64. Koutník), Kostečka, Endl, Sedliak (90. Zelenka), Horka.

I.A třída:
Lokomotiva ČB - Spartak MAS Sez. Ústí B 4:3 (3:2), Riedl 2, Maruška, Milota - Hňup, Stejskal, Veselý.

I.B třída:
FK Sokol Třebětice - Sokol Sez. Ústí 2:3 (1:2), Piler 2 - Kadlec, Matějka, Šimek, sudí Koranda.
Sestava Sokola: Bárta - Heřmánek, Táborský, Hodoušek, M.Martínek - Šimek, O.Martínek, Šolc, Šimák - Kadlec, Matějka (Feik).