Sezimovo Ústí online: Píšeme o čem se mluví
Sport

Spartak nezaváhal

fotbal: létající muži

V prvním jarním kole, potvrdili domácí roli favorita a přestože prohrávali od sedmé minuty 1:0, stačili ještě do poločasu vyrovnat brankou Kostečky z pokutového kopu, po stažení Horky ve vápně. Ve druhém poločase pak Zelenka, který po přihrávce Macha, měl tváří v tvář brankáři hostí Kobose, dost času ke skórování a zajistil tak "Ševcům" vítězství.

Statistiky:
FK SPARTAK MAS SEZIMOVO ÚSTÍ - FK NÁCHOD-DEŠTNÉ 2:1 ( 1:1 ), 32´ Kostečka (PK), 75´ Zelenka - 7´ Jelínek.

Sestava S.Ústí: Chylík – Předota (46´ Zelenka), Kochlöfl, Vesecký (62´ Kordík) - Rožboud, Kočí (74´ Sedliak), Koutník, Kostečka, Endl - Mach, Horka.

Sestava Náchoda: Kobos - Bárta (77´ Hubička), Hudec, Kopřiva, Kaplan - Nejman, Malý (86´ Pohl), Kopecký, Špidlen - Jelínek, Merganc.

Žluté karty: Koutník, Vesecký - Hudek.

Rozhodčí: Koval – Tereba, Vrzal.