Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

Sezimovo Ústí online: Pro lidi co chtějí mít názor
reklama
reklama
Volební strana: Top09

Každý zúčastněný si našel svou cestu

Petr Krůček na Kozím hrádku

Logo TOP09V sobotu 2. října pozval kandidát do senátu za Táborsko Petr Krůček spolu dalšími kandidáty do komunálních voleb za TOP 09 veřejnost na oblíbené výletní místo Kozí hrádek u Tábora.

Na návštěvníky čekalo kromě prohlídky zříceniny hradu množství atrakcí pro děti, dobroty v podobě pečeného prasete a opékání vuřtů, k čemuž vyhrávala country skupina. Kandidáty přijeli podpořit i poslanci Vlasta Parkanová a Zdeněk Bezecný, a vzhledem k tomu, že opět bylo slunečné počasí, akce se zúčastnilo několik set výletníků.

Zdeněk Parkan, František LorencJiří Vlach, Petr Podolský
Zdeněk Bezecný, Hana Hojsáková, Zdeněk Parkan, Petr Krůček Zdeněk Parkan, Josef Sochůrek, Hana Hojsáková, Romana Krůčková, Vlasta Parkanová, Petr Krůček 
Losování TOP karet Petr Krůček, Jiří Mostecký 
Petr Krůček - dobroty Koláčky 

Upozornění: Za informace v tomto článku nese zodpovědnost volební strana Top09. Provozovatel serveru poskytl prostor a informační systém pro prezentace volebních stran, aniž by hodnotil či upravoval jejich informační obsah.
Top 09 - 05.10.2010
1. zero zapsáno: 06.10.2010 ve 14:19:43 hod.

Tak vida,on se ten Krůček v pátek U Lípy neožral ... No,má ještě mladé útroby ...

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama