Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

reklama
Sezimovo Ústí online: Píšeme o čem se mluví
reklama
reklama
Volební strana: Top09

TOP09 - prostor pro slušnost a hodnoty

Kandidáti volební strany TOP09

Logo TOP09

PořadíJméno a příjmeníFoto
VěkPovoláníPolitická příslušnost
1.
Mgr. Hana Hojsáková Hana Hojsáková62
Ředitelka školy
TOP 09
2.
ing. Zdeněk Parkan
Zdeněk Parkan 57
Soukromý podnikatel
TOP 09
3.
Jan Nevšímal
Jan Nevšímal 35
Soukromý podnikatel
TOP 09
4.
Ing. Pavel Vosol
Pavel Vosol 36
Manažer kvality
BEZPP
5.
Petr Podolský 
Petr Podolský  65Soukromý podnikatel
TOP 09
6.
MUDr. Jaroslava Králová
Jaroslava Králová 47
Praktická lékařka
BEZPP
7.
Vojtěch Pražma
Vojtěch Pražma 24
Student VŠ
BEZPP
8.
Ing. Radka Štenglová
Radka Štenglová 54
Informatik
BEZPP
9.
Petr Schorník
Petr Schorník 38
Obchodník
BEZPP
10.
Ing. Markéta Průšová
Markéta Průšová 38
Obchodní manažer
BEZPP
11.
Jiří Vlach
Jiří Vlach 69
Důchodce
TOP 09
12.
Aleš Ivanov
Aleš Ivanov 36
Operátor výroby
TOP 09
13.
Josef Sochůrek
Josef Sochůrek 60
Soukromý podnikatel
TOP 09
14.
Tomáš Kovanda
Tomáš Kovanda 25
Student VŠ
BEZPP
15.
Ing. Miroslav  Hemerka
Miroslav Hemerka 49
Agronom
BEZPP
16.
Milan Skalický
Milan Skalický 46
Personální poradce
BEZPP
17.
Ondřej Hamerník
Ondřej Hamerník 28
Technický prodejce
BEZPP
18.
Vladimír Uhlík
Vladimír Uhlík 46
Soukromý podnikatel
BEZPP
19.
Simona Petráková
Simona Petráková 37
Fyzioterapeut
BEZPP
20.
Radek Mikulenka
Radek Mikulenka 34
Dílovedoucí elektro
BEZPP
21.
Ing. Jana Fialová
Jana Fialová 29
Finanční manažer
BEZPP

Naše společné fotoKandidáti TOP09 Sezimovo Ústí
Zleva: Jana Fialová, Radek Mikulenka, Ondřej Hamerník, Tomáš Kovanda, Markéta Průšová, Vladimír Uhlík, Petr Podolský, Milan Skalický, Jaroslava Králová, Vojtěch Pražma, Miroslav Hemerka, Jiří Vlach, Radka Štenglová, Pavel Vosol, Zdeněk Parkan, Petr Schorník, Hana Hojsáková, Jan Nevšímal, Aleš Ivanov, Simona Petráková, Josef Sochůrek

E-mail: top09@sezimovousti.cz         Adresa:  http://top09.sezimovousti.cz

Upozornění: Za informace v tomto článku nese zodpovědnost volební strana Top09. Provozovatel serveru poskytl prostor a informační systém pro prezentace volebních stran, aniž by hodnotil či upravoval jejich informační obsah.
Top 09 - 13.09.2010
1. zero .. zapsáno: 01.10.2010 ve 10:44:26 hod.

Nevím,ynci a dcerky z TOPu,jestli jste si tu Schwarzenbergovu moudrost,že s vámi bude Sezimovo Ústí krásnější vymysleli,nebo zda ji tento feudál proslovil krátce potré,co se někde probudil.V každém případě je to podle mne nesmysl a popření všeho,co TOP 09 S podporou starostů dělá na centrální úrovni.Tedy ve vládě.Primitivní vyučenec naší dnes už zdevastované Silonky se tváří jako ekonom a páše jednu pitomost za druhou.Představa,že když už tuze zadluženým lidem snížím příjmy bude lépe,je myšlenka idiota.Nedivím se,že do této strany se vecpal i "podnikatel"Podolský.I on je vyučený lučebník,i on se vrtal do účatnictví už na Silonce a Venca Petráň,když byl stranou nominován na ředitele táborské TAPY si ho vzal jako ekonoma.Po převratu je Tapáci oba vyrazili,stal se pak Schneiderovým tajemníkem a nám pocit,že málem skončil v krimu.Do jiné strany snad jít nemohl.Těžko si to představit,že? Tu drzost,že zase vylézá na světlo boží...Wann wird man je verstehen... kdo to kdy pochopí... Co můžeme čekat od těchto topáků,než to,co dělají jejich "vyšší" kolegové v Praze. Devastaci ... To samé ing.Beneš z ODS. V lednu odstoupil pro nemoc.Už se uzdravil.Navíc už ani není podnikatel,je teď konzultant.Čert ví v čem... Tahle doba vytváří podivuhodná zaměstnání,nic se nemusí umět, leč vynášet to musí.Doufám,že už nebydlí u táty v Sezimáku.V Táboře by měl horší pozici dostat se do zastupiteltstva.Tady by mu to mohlo vyjít,tady lidi moc nemyslí.Jsem opravdu zvědav,jestli se Sezimáčtí nechají znovu zblbnout.Jedna ostuda by mohla stačit... No,těžko volit,koho zvolit! Zelení za ty solární eletrárny snad ani ne.Bursík byl až příliš velký tupec.A není známo,že by se naši zelení hoši a dívky pd něho distancovali.Sociální demokrati ani ve "svých" Novinkách neprozradili jména svých kandidátů.Prý až v letácích,která nám přijdou do schránek.Že by ještě neměli jasno kdo a proč? Zdá se,že i oni kopírují své centrum. Takže zbývají komunisti.Dvacet let je jim nadáváno,posmíváno,vyhrožováno... Dvacet let nečuchli k funkcím.A přesto vydrželi... a díky tomu jsou už dnes asi jediní,kdo nemůže být viněn ze zlodějen a z rozkrádání státu.Pokud kradli do převratu (jak se hodně mluvilo a psalo) ti demokrati je stonásobně trumfli.Pamatuju se,když v 80.letech zdražili sifon z 25 haléřů na třicet,jak se řvalo o těch k....ch komunistických.Jak nás okrádají.Ten největší řvoun je už po smrti,bylo by zajímavé vědět,co by řval dneska.On býval permanetntně marod,dnes by se nedoplatil.Takže já volím komunisty ... Za zkoušku to stojí.Pravda,naši zbohatlíci (kdepak se tu u nás vzali?) budou mít jiný názor,ale vem je čert ...

2. One zapsáno: 01.10.2010 ve 18:24:29 hod.

S mnohým by se dalo souhlasit, volte si koho chcete, ale byla by chyba spojovat místní lidi s vládníma politikama. Pochybuju, že někdo z našich tady byl řízenej z centrály. Sezimák je na to moc malej. Tady si nikdo normální na politiku nehraje - s vyjímkou modrého ptáka Beneše, který všechny ty neřády z Prahy zastínil. Nikdy jsem neslyšel, že by někdo z místních v zastupitelstvu mluvil o programu nebo zájmu matky strany. Pochybuju, že by někdo z nich měl možnost ovlivnit vládní politiku.

Na každý kandidátce jsou kvalitní a schopný lidi, který znám osobně a kterým můžu věřit. Každej někoho z nich známe. Takže ty je třeba vybrat a ty neřády, tuneláře a prospěcháře nechat minulosti, aby nemohli dál škodit.

3. zero zapsáno: 04.10.2010 ve 14:02:01 hod.

Víte,měl jsem v pátek možnost se potkat s kandidátem na senátora za TOP,bylo to v restauraci u Lípy.Proti označení kalouskovec se ohradil,jemu se líbí Schwarzenberg.Ani to nechápu.V letáku pana kandidáta jsem se dočetl,že je ředitelem divize v mezinárodní společnosti.Neptal jsem se,ale řekl bych že s platem kolem sta táců.Mladý kluk ... 41 let ... My tady byli dělnické město,tady těžko mohl někdo zbohatnout.Myslíte si,že takovíto lidé budou naše zájmy hájit? v Senátu,ve Sněmovně,v městském zastupitelstvu,a vůbec veřejně..? Stoprocentně pochybuju.Ti budou mít jiné starosti.
Neříkám,že by někdo z našich byl "řízenej z centrály".Ale od nepaměti platí,že "disciplina musí bejt,vy kluci pitomí,jinak byste nám tu lezli po stromech...". Čas od času přijde z centrály pokyn,který bude závazný... I já na kandidátkách (dnes jsem dostal oficiální volební lístek) řadu lidí znám.Za těch 51 let v Sezimáku by opak byl podivný.a u mnohých se divím,proč kandidují třeba za ODS,nebo za TOP 09.To přece nemůžou být lidí,kteří mají hloub do kapsy.Kterým by vadilo Kupsovo zdražení (svévolné!) tepla a ohřevu.Kterým bude vadit zdražení elektriky od ledna o řadu procent.Dnes jsem v radiu slyšel o vysokém zdražení právě toho tepla v příštím roce.Komu to vadí,tak přece nemůže za tyhle strany ani kandidovatmani je volit. No a co se týká ODS a Beneše,po minulém lapsu to bude test inteligence sezimáckých voličů ... Zdravím ...

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama