Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

reklama
Tip: Hledáte něco? Napište to do okénka vlevo.
reklama
reklama
O městě

Upoutávka na zajímavý web

IV. koridor v obrazech

výstavba IV. koridoru v Sezimově Ústí

Na internetové adrese koridor4.ic.cz vznikl zajímavý projekt, který stojí za povšimnutí. Webová galerie mapuje vývoj stavby IV. tranzitního železničního koridoru. Tato stavba probíhá i na území našeho města.

"4. železniční koridor silně ovlivňuje život téměř celého města a je také mnoho těch, které tato stavba zajímá. Bohužel ne každý má šanci chodit okolo trati s fotoaparátem a právě proto vznikl tento web, který má za cíl umožnit každému prohlížet fotografie stavby ve slušném rozlišení", vysvětluje Václav Šimandl ze Sezimova Ústí, autor projektu.

Redakce - 04.10.2007
1. František zapsáno: 05.10.2007 ve 12:40:37 hod.

Dobrý den,
přivítal bych příspěvek od někoho, kdo je detailně obeznámen se stavbou u zastávky Sez.Ústí. Nikde nemohu vyčíst, jak bude řešen přístup na cestu k nadchodu přes E55.
Z vyvěšených výkresů za výlohou u pošty není zcela jasné. Vůbec nechápu, proč jsou vyvěšeny tyto výkresy v konečné podobě, pro většinu občanů naprosto nesrozumitelné!Snad se dal nakreslit jednoduchý náčrt s obšírnějším textem, který by občan pochopil.

2. SimyV zapsáno: 05.10.2007 ve 15:50:30 hod.

Pristup na cestu Mladeze bude zrejme umoznen podchodem, ktery v zastavce vznika. Moznost, ze by vedle zustal stavajici urovnovy prejezd, povazuji za temer nerealnou. Investor ma zajem minimalizovat pocet urovnovych prejezdu - viz rusene prejezdy v Plane (Husova ulice) nebo v Tabore na Maredove vrchu.
Pokud by cesta podchodem byla pro nekoho zbytecnou zachazkou, muze vyuzit primejsi cesty skrz propustek u Mostarny (tj. pruchod pod trati ke koupalisti). Jelikoz zde bude tratova rychlost 160km/h, prechod pres koleje bych moc nedoporucoval.

3. CharmaineAyala zapsáno: 30.11.2010 ve 01:08:48 hod.

The business loans seem to be useful for guys, which are willing to ground their business. As a fact, it is not hard to receive a car loan.

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama