Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

Sezimovo Ústí online: Ptáme se za vás
reklama
reklama
Volný čas

Nabídka odborných kurzů na SPŠ Tábor

Kurz webdesignu a internetových stránek

SPŠ Tábor již 5. rok otevírá populární kurz pro zájemce o pokročilou tvorbu webových stránek. Kurz je zaměřen na tvorbu internetových stránek s důrazem na grafickou stylizaci prostřednictvím správné (validní) struktury kódu a CSS kaskádových stylů. Kurz se dále zabývá programováním dynamických internetových stránek v jazyce PHP a využíváním databází MySQL. Součástí kurzu tedy jsou lekce jazyka PHP i SQL, správné sémantiky webu a kultivované grafiky. Účastníci se seznámí s praktickými formami tvorby, administrace internetových stránek, SQL databází, FTP přenosem atd.

Absolvent kurzu umí vytvořit vlastní profesionálně vypadající dynamické stránky a plně funkční je vystavit na internetu. Stránky bude schopen upravovat, zálohovat a dále vylepšovat. Kurz je zakončen certifikátem SPŠ Tábor. Kurzy vede kvalifikovaný lektor s praxí v oboru.

"Kurz webdesignu mi přinesl velmi moc zkušeností. Malá suma, kterou jsem za něj dal, se mi již několikrát vrátila. Navíc mám možnost se uplatnit ve dvou úplně rozdílných oblastech," říká například Michal Šobr, absolvent předloňského ročníku kurzu.

"Naučila jsem se kaskádové styly a jsem maximálně spokojená - nechápu jak jsem mohla něco dělat bez nich", uvedla Marcela, absolventka loňského ročníku.

Kontakt pro zájemce: tel.: 381-500018, 381-500011, info@sps-tabor.cz
Termín konání: středa 17 hodin.

Rozsah kurzu: 30 týdnů x 2 hodiny, tj. 60 hodin.
Více informací a zápis do kurzu na e-shopu SPŠ Tábor

Redakce - 21.09.2009

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama