Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

reklama
Sezimovo Ústí online: Svobodné informační médium
reklama
reklama
Jak na to

MěÚ nabízí nejčastěji používané formuláře ke stažení

Formuláře MěÚ ke stažení

Občanovi se ušetří jedna cesta na úřad navíc

Na svých oficiálních stránkách městský úřad nově poskytl seznam nejčastěji používaných formulářů. Tyto formuláře si můžete stáhnout ve formátu MS Word na svůj počítač, vyplnit, vytisknout a poslat nebo donést na úřad. I když není seznam formulářů ještě zdaleka kompletní, je dobře, že radnice tuto službu zavedla a věřme, že seznam se bude i nadále rozrůstat. Občanovi se tak ušetří jedna cesta na úřad navíc.

Odkaz na stránku s nabídkou formulářů ke stažení: http://www.sezimovo-usti.cz/io_rady.php

Službu ani formuláře neposkytuje server Sezimovo Ústí online, odkaz otevírá stránku z oficiálního webu MěÚ.

Redakce - 24.11.2004
1. pepa z depa zapsáno: 25.11.2004 ve 20:34:41 hod.

Je to jistě chvályhodný čin a značný pokrok, ale má to opět několik vad na kráse, jako všechno co v posledních dvou letech opustilo tento úřad. Až půjdete zaplatit za "Žádost o stavební povolení", nebo "Návrh na vydání územního rozhodnutí", tak si dávejte pozor ať si nesplete cestu, protože na adrese K Hájence 666 už dávno nic není. Totéž vyřídíte na nádraží v Kájově u pana přednosty stanice. Nedej Bože, abyste se na takovou cestu vydali v den kdy napadne sníh, protože se budete brodit rozbředlým sněhem ještě dávno po úředních hodinách. Cesta vlakem do Kájova bude jistě příjemnější, ve vlaku bude snad i teplo. Ale nezoufejte, ono se to jistě všechno vyřeší zavedením "vnitřní s.r.o.", jak pravil starosta Vocílka v jedné důvodové zprávě pro zastupitele. A ještě něco na konec, až tam dorazíte, tak tam najdete knihovnu a alespoň si něco pěkného přečtete - třeba Zvonokosy. Možná, že si vedení města řeklo, že tak by se taky nechalo více vydělat na půjčovném, když tam přijdou i ti, kteří knihovnu ani nehledali. Vedení tohoto města vám milí občané nenásilnou formou ukazuje pravdivý obraz stavu a úrovně řízení.

Vzkaz pro vedení radnice: Chcete-li být lepší než ti, které jste vystřídali, tak musíte hodně a obětavě pracovat a musíte disponovat značným inteligenčním kvocientem. Obojího se vám ale nedostává měrou potřebnou.

2. Honza Bareš zapsáno: 28.11.2004 ve 21:11:08 hod.

Člověče Pepo z depa, připadá mi to jako docela laciná provokace i když místy vtipná. Kromě toho, že ve formulářích maji lidi na úřadě nějaké chyby, vlastně nepíšeš nic přínosného. Myslím, že jsou to spíš pozůstatky z doby, kdy sídlil stavební úřad tam kde je teď knihovna, než obraz současné úrovně řízení radnice. Vedení města nám ukazuje svoje kvality na daleko lepších příkladech, než je tato malicherná formalita. A příště se podepiš.

3. Ludmila Svatková, členka ZM zapsáno: 01.12.2004 ve 13:15:54 hod.

Vážený pane Bareši, plně s Vámi souhlasím. Vedení města nám opravdu své "kvality" ukazuje na daleko lepších příkladech. Jeden za všechny: 30.11.2004,15.Zasedání Zastupitelstva města, schválení Zřizovací listiny příspěvkové organizace Správa Města Sez. Ústí. Kdyby mi to někdo vyprávěl nevěřila bych, že je to možné. Jestli Vás dění v našem městě zajímá přijďte na zasedání zastupitelstva, uvidíte vedení Sezimova Ústí v akci.

4. Honza Bareš zapsáno: 01.12.2004 ve 22:52:59 hod.

Vážená paní, děkuju za pozvání, ale zvracel jsem nedávno a nechci to opakovat. Není třeba vidět přitroublost prodavače nábytku Vocílky živě. Stačí mi o tom číst nebo slyšet v hospodě. Ale přeju vám hodně štěstí při boji s lidskou blbostí.

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama