Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

Sezimovo Ústí online: Hledáme souvislosti
reklama
reklama
Památné stromy

Navštivte stránky o památných stromech

Památné stromy na internetu

Petr Klíma: Strkovské lípy

Jste milovníky přírody? Obdivujete monumentalitu a krásu starých památných stromů? Vzbuzují ve Vás úctu tito němí svědkové minulosti, pamatující významné dějinné události? Pak neváhejte a jděte se na ně podívat. Spojte příjemný výlet s užitečným - poznejte výtvory přírody - 15 památných stromů v okolí Sezimova Ústí, Plané nad Lužnicí a Košic.

Internetové stránky věnované památným stromům v našem městě byly součástí původních oficiálních stránek města Sezimova Ústí. Nyní je můžete najít na adrese: sezimovousti.cz/stromy.

Prostřednictvím odkazu získáte:
- základní informace o jednotlivých památných stromech, fyzické charakteristiky
- popis míst, kde se nacházejí včetně vyznačení na mapě
- fotografie stromů v zimním a letním období
- tip na výlet,
- elektronický průvodce po památných stromech ke stažení

Autorem internetových stránek o památných stromech je Ondřej Kalivoda, spoluautor původních oficiálních webových stránek města Sezimova Ústí a Petr Klíma, referent odd. životního prostředí MěÚ.

Redakce - 23.02.2005
1. M. Martínková zapsáno: 15.04.2006 ve 09:58:28 hod.

Protože se chystám s vnuky o prázdninách do oblsti Sezimova Ústí, chtěla jsem si stáhnout některé informace, mj. také: Památné stromy. Stránky jsou pěkně udělané, ale, pro mne ty nejdůležitější: Výběr tras po památných stromech, na rozdíl od ostatních stránek, nejde stáhnout. Určitě jste to udělali lépe než bych to dělala já neznaje prstředí. Proč.
Martínková

2. Martin Klíma zapsáno: 15.04.2006 ve 11:14:49 hod.

Vážená paní, pomozte mi prosím konkretizovat, co přesně vám nefunguje. Ověřil jsem, že stránky památných stromů i průvodce po památných stromech jsou zcela v pořádku a nevím tedy, jak vám mohu pomoci.

3. Ondrasek zapsáno: 28.06.2006 ve 10:37:56 hod.

Památné stromy jsou mimořádně významné stromy, jejich skupiny a stromořadí. To mohou být dřeviny vynikající svým vzrůstem, věkem, významné krajinné dominanty, dřeviny historicky cenné.

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama