Sezimovo Ústí online, www.sezimovousti.cz

reklama
Sezimovo Ústí online: Informace které jste možná neměli vědět
reklama
reklama
Arboreta

Tištěný průvodce v elektronickém formátu

Průvodce naučnými arborety

Tištěný průvodce po sezimoústeckých arboretech

Stáhněte si průvodce po sezimoústeckých arboretech v elektronickém formátu PDF a vytiskněte si ho na své tiskárně. Formát PDF je nejrozšířenější elektronický, formát používaný pro výměnu tiskových dokumentů na internetu. Pro jeho zobrazení je potřeba prohlížeč, který již bývá častou součástí nových počítačů. Pokud prohlížeč nemáte, můžete si zdarma stáhnout prohlížeč Acrobat Reader z následujícího odkazu. Pozn.: Server Sezimovo Ústí online není poskytovatelem prohlížeče Adobe Reader. Pokud tento odkaz nefunguje, problém je pravděpodobně na straně serveru společnosti Adobe.


Článek obsahuje přílohu arboreta_letak.pdf
Redakce - 28.10.2004
1. Jan - pravidelný čtenář zapsáno: 28.03.2006 ve 10:19:10 hod.

Pěkné, bohužel v současné době již neplatné. Po letošním jarním kácení na náměstí T. Bati najdete místo stromů č. 5, 15 a 20 (Borovice, Jalovec a Cypřišek) pouze pařezy. Doufám, že Správa města hodlá místo osadit mladými stromky stejných druhů. Rád bych však věděl, pokud to není tajné, proč došlo k jejich vykácení. Staré mi nepřišly nijak nemocné ani přestárlé. A tatáž otázka by se dala položit i v případě vykácení stromů u garáží na Svépomoci.

Zde můžete svobodně reagovat na článek. Reakce se objeví ihned a není cenzurována, buďte proto prosím slušní. Pozor, vyplnění jména a textu je povinné. Pokud tyto položky nevyplníte, váš příspěvek se nezobrazí.

Jméno:   e-mail:
Ochrana proti robotickému spamu Opište kód z obrázkuopište číslo z obrázkudo tohoto políčka
reklama
reklama